67770524_2464106873645719_3681565126256754688_n

Адвокатом адвокатського об’єднання “Вишневий і Партнери” Сабадин Аллою попереджено настання негативних наслідків для клієнта, який мав намір укласти договір про надання послуг з організації бізнесу «під ключ» із шахраями.

 

Так, до адвокатського об`єднання “Вишневий і партнери”  звернувся клієнт, який повідомив, що знайшов компанію, яка організовує бізнес «під ключ» та необхідно з ним проїхати до офісу де укласти відповідний договір про надання послуг.

Ознайомившись з вказаним договором адвокат адвокатського об’єднання “Вишневий і партнери” Сабадин Аллою Василівною було з’ясовано, що предметом договору являється поставка та передання у власність замовника спеціального обладнання, та надання наступних послуг: пошук та підбір приміщення, розробка та створення фірмового бренду, назви, розробка та затвердження кошторису, виконання ремонтних робіт, замовлення та закупівля обладнання, меблів та інше. Як пояснював засновник компанії, то замовнику не потрібно буде приймати жодної участі у створенні цього бізнесу. Вони організують навіть відкриття закладу та вона зайде в приміщення, готове до функціонування!!!

Ціна договору становила більше 200 тис. грн. та в зв’язку з цим клієнт розраховував на те, що за ці кошти йому буде створено бізнес «під ключ» та він зможе не нести більше жодних витрат.

Однак, в жодному пункті договору, ні додатку до договору не було прописано: яке саме спеціальне обладнання буде передано замовнику, а також не конкретизовані об’єми та умови надання послуг.

Як було з’ясовано в процесі переговорів, то 200 тис. грн. коштували лише послуги з організації всіх процесів при створенні бізнесу, однак ніяк не створення бізнесу «під ключ», як це спочатку розповідалось засновником цієї компанії.

Тому наша рекомендація: «перед тим як укладати договір та платити кошти, уважно читайте документи, які дають Вам для підписання»!

This post is also available in: Russian

Оставь свой E-mail,
чтобы скачать шаблон

Ваше имя

Телефон

Ваш e-mail

×

photo_2021-02-04_14-05-50_cr

Записаться на консультацию с Александром Вишневым

Это личное знакомство с Александром в течении 1-2 часов. В процессе общения Вы раскрываете суть проблемы, предоставляете необходимые документы для анализа и получаете ответы на вопросы.
Стоимость консультации — от 1 000 грн.

Ваше имя

Телефон

×

consultation 

Консультация

от 1 000 грн.

Это личное знакомство длительностью 1 час. Во время консультации Вы подробно описываете сложившуюся ситуацию, предоставляете необходимые документы для детального анализа и получаете ответы на вопросы, которые Вас интересуют.

×

consultation 

Брачный договор

от 2500 грн.

Заключение договора – один из наиболее удобных и эффективных способом достижения согласия между людьми. В договорном порядке можно разделить имущество, согласовать вопросы касательно воспитания ребенка и выплаты алиментов. Наибольшим плюсом этого процесса является то, что каждая из сторон имеет возможность контролировать ситуацию и принимать решения в равной доле.

×

consultation 

Медиация

от 5000 грн.

Семейная медиация – это способ мирного урегулирования конфликта между сторонами с помощью не заинтересованной стороны (медиатора – семейного адвоката). Адвокаты “Вишневый и Партнеры” обладают необходимыми знаниями и помогут Вам найти решение ситуации, которое подойдет обеим сторонам.

×

consultation 

Судебное урегулирование

от 10000 грн.

Если все-таки Вам не удалось достичь понимания с другой стороной, спор можно решить в судебном порядке. Адвокаты “Вишневый и партнеры” имеют 10-ти летний опыт представления интересов в суде, поэтому нам под силу вести дело любой сложности.

×