Адвокатським об’єднанням здійснено представництво інтересів мешканців міста Бориспіль – осіб з інвалідністю в Бориспільському міськрайонному суді Київської області, яких місцева влада незаконно позбавила права на проїзд у громадському транспорті.

За останнє десятиріччя відбулась суттєва зміна підходу суспільства щодо ставлення до людей з інвалідністю, визнання їх рівності з іншими членами суспільства та права на повноцінне життя, яке забезпечується створенням Державою реальних умов для реабілітації та соціальної інтеграції людей з інвалідністю.

Саме у зв’язку з такими процесами, державою, на законодавчому рівні було регламентовано вимоги про створення безперешкодного доступу соціальної інфраструктури для людей з особливими потребами.

Водночас, в ході надання правової допомоги, за результатами оцінки зібраних доказів було установлено, що службовими особами виконавчого комітету Бориспільської міської ради Київської області в умовах тендеру не встановлено обов’язкової вимоги про забезпечення для роботи на маршруті автобуса пристосованого для перевезення осіб з особливими потребами.

Внаслідок цього, усіх без виключення осіб з інвалідністю (які пересуваються на візках) було позбавлено права на проїзд в громадському транспорті.

 

Фабула справи:

Розовик Віталій Олексійович, є інвалідом першої групи з дитинства, довічно. Йому встановлено діагноз: дитячий церебральний параліч, тетрапарез, олігофренія. Він не може ходити, потребує постійного стороннього догляду та пересувається за допомогою інвалідного візка.

Рішенням Бориспільського міськрайонного суду Київської області від 09.07.2009 року його визнано недієздатним та встановлено над ним опіку, а рішенням того ж суду від 27.10.2009р. призначено Розовик Ганну Іванівну опікуном над її недієздатним сином.

23.09.2016р. Розовик Віталій Олексійович на інвалідному візку в супроводі опікуна дістався до автобусної зупинки по вул. Головатого, проте не зміг скористатися послугами громадського транспорту, оскільки жоден з автобусів не був пристосованим для перевезення осіб з обмеженими фізичними можливостями.

За змістом статтей 43, 44 Закону України «Про автомобільний транспорт» визначення автомобільного перевізника на автобусному маршруті загального користування здійснюється виключно на конкурсних засадах. Організація проведення конкурсу та визначення умов перевезень покладаються на органи виконавчої влади та органи місцевого самоврядування. Порядок проведення  конкурсів  визначає Кабінет Міністрів України.

Згідно з п. 10 Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України №1081 від 03.12.2008 організатор затверджує умови конкурсу, в тому числі обов’язкові, відповідно до статті 44 Закону України «Про автомобільний транспорт». Організатор встановлює вимогу щодо забезпечення роботи на об’єкті конкурсу, який включає міські та приміські автобусні маршрути загального користування, не менш як одного транспортного засобу, пристосованого для перевезення осіб з обмеженими фізичними можливостями.

При цьому, відповідно до ст. 28 Закону України від 21.03.1991р. №875-ХІІ «Про основи соціальної захищеності інвалідів» підприємства,  організації  та  фізичні  особи – підприємці,  що  здійснюють  транспортне обслуговування населення, зобов’язані забезпечити спеціальне обладнання   транспортних засобів,  вокзалів, аеропортів та інших об’єктів, яке б дало змогу інвалідам безперешкодно користуватися їх послугами.

19.09.2014 року Виконавчим комітетом Бориспільської міської ради в засобах масової інформації розміщено оголошення про проведення конкурсу на перевезення пасажирів по автобусному маршруті загального користування в м. Борисполі №3 «вул. Каховська – УМБ – 17».

Однак, у порушення п.10 Порядку виконавчим комітетом Бориспільської міської ради Київської області в умовах конкурсу не встановлено вимоги про забезпечення на міському автобусному маршруті загального користування м. Борисполя №3 «вул. Каховська – УМБ – 17» транспортного засобу, пристосованого для перевезення осіб з обмеженими фізичними можливостями.

Відповідно, перемогу, за результатами проведеного тендеру, одержано перевізником, який не запропонував  для роботи на маршруті транспортного засобу, пристосованого для перевезення осіб з обмеженими фізичними можливостями.

Таким чином, внаслідок бездіяльності виконавчого комітету Бориспільської міської ради Київської області, пов’язаної не встановленням указаної вимоги, було позбавлено позивача права на проїзд в громадському транспорті, що й слугувало підставою для звернення до суду за захистом його порушених прав.

В ході розгляду адміністративної справи, відповідачі – службові особи виконавчого комітету Бориспільської міської ради замість пошуку механізмів усунення допущених ними порушень, навпаки почали відстоювали обрану ними позицію, суть якої зводилась виключно до намагання посіяти у суду «ілюзію правомірності» прийнятих ними рішень.

Не зважаючи на це, 13 червня 2017 року Бориспільський міськрайонний суд Київської області ухвалив рішення на користь позивачів, задовольнивши їх позовні вимоги про скасування результатів тендеру в повному обсязі.

Саме у такий спосіб, шляхом проведення нового, прозорого тендеру, буде відновлено гарантовані профільним законодавством права указаної категорії громадян на проїзд у громадському транспорті в спеціально пристосованих автобусах.