photo_2021-05-26_13-57-44

Адвокат Вишневий подав заяву до ДБР через можливу причетність українських військових до зникнення Чауса

Про це адвокат Олександр Вишневий повідомив у коментарі hromadske. 

«На сьогодні немає жодної інформації про те, де він перебуває. Журналісти провели розслідування і встановили, що до його викрадення можуть бути причетні українці, зокрема військовослужбовці. У зв’язку з цим ми подали заяву про вчинення правопорушення до ДБР», — сказав Вишневий. 

Також він додав, що звернувся до ДБР із запитом про надання інформації щодо всіх активних кримінальних проваджень щодо клієнта, але йому відмовили.   

«Вони, посилаючись на те, що ця інформація є таємною, відмовили нам. У зв’язку з цим ми пішли до суду», — сказав нам Олександр Вишневий.

Раніше журналісти розслідувачі з України («Слідство.Інфо») та Молдови (RISE Moldova) отримали копії паспортів десяти людей, яких правоохоронці в Молдові перевіряють на причетність до ймовірного викрадення судді.

За даними журналістів, усі вони є громадянами України та щонайменше двоє з них прямо пов’язані з Головним управлінням розвідки Міноборони, а ще один ㅡ звільнений посадовець Національної поліції. У ГУР Міноборони назвали цю інформацію провокацією російських спецслужб.

читайте також

Президентка Молдови двічі намагалася зв’язатися з Зеленським через викрадення екссудді Чауса — NewsMaker

Що за справа про викрадення?

3 квітня стало відомо про нібито викрадення українського екссудді Миколи Чауса. За словами його захисника Юліана Балана, Чауса викрала «група невідомих озброєних чоловіків» у центрі Кишинева. У поліції столиці також підтвердили викрадення. За словами речниці, це сталося неподалік житлового будинку в центральному районі міста.

За фактом викрадення поліція порушила кримінальну справу та оголосила про затримання одного іноземця.

Раніше молдовські ЗМІ повідомляли, що суд у Молдові остаточно відмовив Чаусу в політичному притулку. Спеціалізована антикорупційна прокуратура нам зазначала, що це рішення прискорить екстрадицію колишнього судді до України. Однак адвокат Юліан Балан уточнив, що остаточної відмови в політичному притулку не було, рішення очікується 28 квітня.

Оставь свой E-mail,
чтобы скачать шаблон

Ваше имя

Телефон

Ваш e-mail

×

photo_2021-02-04_14-05-50_cr

Записаться на консультацию с Александром Вишневым

Это личное знакомство с Александром в течении 1-2 часов. В процессе общения Вы раскрываете суть проблемы, предоставляете необходимые документы для анализа и получаете ответы на вопросы.
Стоимость консультации — от 1 000 грн.

Ваше имя

Телефон

×

consultation 

Консультация

от 1 000 грн.

Это личное знакомство длительностью 1 час. Во время консультации Вы подробно описываете сложившуюся ситуацию, предоставляете необходимые документы для детального анализа и получаете ответы на вопросы, которые Вас интересуют.

×

consultation 

Брачный договор

от 2500 грн.

Заключение договора – один из наиболее удобных и эффективных способом достижения согласия между людьми. В договорном порядке можно разделить имущество, согласовать вопросы касательно воспитания ребенка и выплаты алиментов. Наибольшим плюсом этого процесса является то, что каждая из сторон имеет возможность контролировать ситуацию и принимать решения в равной доле.

×

consultation 

Медиация

от 5000 грн.

Семейная медиация – это способ мирного урегулирования конфликта между сторонами с помощью не заинтересованной стороны (медиатора – семейного адвоката). Адвокаты “Вишневый и Партнеры” обладают необходимыми знаниями и помогут Вам найти решение ситуации, которое подойдет обеим сторонам.

×

consultation 

Судебное урегулирование

от 10000 грн.

Если все-таки Вам не удалось достичь понимания с другой стороной, спор можно решить в судебном порядке. Адвокаты “Вишневый и партнеры” имеют 10-ти летний опыт представления интересов в суде, поэтому нам под силу вести дело любой сложности.

×