АО «Вишневий і Партнери» скасувало постанову слідчого про закриття кримінального провадження, в якому двоє осіб отримали тяжкі та середньої тяжкості тілесні ушкодження.

 

viber-image

Ще 4 травня 2017 року на виїзді з міста Бориспіль в напрямку с. Кийлів трапилось ДТП за участю двох автомобілів: Volvo та Volkswagen.

 

Внаслідок ДТП постраждали водій автомобіля Volkswagen та троє пасажирів, які знаходились в цьому автомобілі. Так, клієнт АО «Вишневий і Партнери», який був пасажиром вказаного автомобіля, отримав відкритий перлом обох кісток правої гомілки, а також переломи ребер. Висновок експерта показав, що виявлені тілесні ушкодження відносяться за своїм характером до тяжких тілесних ушкоджень.

 

Крім того, водій автомобіля Volkswagen отримав тілесне ушкодження у вигляді розриву акроміально-ключичного зчленування зліва, які відноситься до тілесних ушкоджень середньої тяжкості.

 

Однак, не дивлячись на вищевказані обставини, не провівши всіх необхідних слідчих дій, слідчий закрив кримінальне провадження та лише вказав, що в діях обох водіїв є лише ознаки адміністративного правопорушення.

 

Тому на вказану постанову слідчого було подано скаргу слідчому судді та ухвалою Бориспільського міськрайонного суду Київської області було задоволено скаргу адвоката АО «Вишневий і Партнери» та скасовано постанову про закриття кримінального провадження. Таким чином, досудове розслідування триває.

1

23

This post is also available in: Russian