У цій справі клієнт будучи потерпілим у результаті дорожньо-транспортної пригоди звернувся за правовою допомогою до адвокатського об’єднання вже після того, як постановою судді Дарницького районного суду міста Києва провадження стосовно іншого учасника пригоди щодо якого працівниками патрульної поліції складено протокол про адміністративне правопорушення було закрите у зв’язку з відсутністю в його діях складу адміністративного правопорушення, передбаченого ст.124 КУпАП та направлено матеріали справи до Управління патрульної поліції у м. Києві для вирішення питання про складання протоколу про адміністративне правопорушення щодо клієнта компанії.

На постанову судді Дарницького районного суду міста Києва адвокатами було підготовлено та подано апеляційну скаргу.

Скасовуючи постанову судді Дарницького районного суду міста Києва та повертаючи матеріали справи за протоколом про адміністративне правопорушення до Управління патрульної поліції у м. Києві для дооформлення суд апеляційної інстанції погодився з доводами та обґрунтуваннями, викладеними в апеляційній скарзі захисту та вказав на передчасність висновків суду першої інстанції стосовно відсутності в діях іншого учасника ДТП складу адміністративного правопорушення.

Лише у такий спосіб вдалось захистити права потерпілого у справі про адміністративне правопорушення та уникнути суттєвих матеріальних витрат, пов’язаних з ремонтом і відновленням транспортних засобів учасників ДТП.

image010 image011 image012

This post is also available in: Russian