banks_ukr

Виконавці отримали допуск до інформації про номери банківських рахунків боржників

Нацбанк уніс зміни до Правил зберігання, захисту, використання та розкриття банківської таємниці, затверджених постановою Правління НБУ від 14 липня 2006 року № 267.

Відповідна постанова від 12 лютого 2021 року № 18 набрала чинності 16 лютого.

Таке рішення прийнято за результатами проведених спільних заходів Мін’юсту та Нацбанку, а також досягнутих під час них домовленостей.

Заступник Міністра юстиції з питань виконавчої служби Андрій Гайченко роз’яснив, що інформація, яку надаватимуть банки на вимогу виконавців стосовно наявності, стану рахунків боржника, відтепер обов’язково повинна містити номери рахунків, відкритих боржником у банку, а також суми коштів, які наявні на таких рахунках.

За словами Андрія Гайченка, зазначені зміни не лише значно полегшать і прискорять роботу виконавців, а й стануть підставою для запровадження автоматизації такого процесу. У зв’язку з цим Мін’юст розробляє зміни до відповідних нормативно-правових актів, прийняття яких найближчим часом дасть змогу автоматизувати процес отримання виконавцями номерів рахунків боржників-фізосіб і сум коштів, які наявні на таких рахунках.

Якщо у Вас виникли додаткові питання для отримання консультації телефонуйте в Адвокатське об’єднання «Вишневий і Партнери»: + 38 (098) 000 2411 або пишіть: vyshnevyi.partners@gmail.com

Ми в соціальних мережах:

Facebook  https://www.facebook.com/Vyshnevyi.partners

Telegram  https://t.me/vyshnevyi

Instagram https://www.instagram.com/vyshnevyi.partners

Youtube https://www.youtube.com/channel/UC3Az6EVAf9brHkaSETZvI-A