В Україні запрацювала система екстреного реагування в умовах надзвичайних ситуацій

Компанія Lifecell безкоштовно передала Департаменту Кіберполіції Національної Поліції України систему екстреного реагування в умовах надзвичайних ситуацій.

Система Emergency Notification System (ENS) є особистою розробкою компанії Lifecell, яка передається Департаменту Кіберполіції в рамках підписаного меморандуму про співпрацю.

Дана система стане ефективним інструментом щодо забезпечення оперативного інформування певного кола осіб, локалізації кіберзагроз та уникнення їх поширення.

Основним принципом роботи системи є повідомлення про кіберзагрозу через голосові виклики, SMS та e-mail.

Система дозволяє своєчасно реагувати на загрози, які виникають та зможе мінімізувати можливі негативні наслідки.

За повідомленнями компанії Lifecell, впровадження їхньої системи дозволить створити безпечне кіберсередовище, яке допоможе в роботі всіх бізнес процесів та надасть можливість безперервної роботи мобільної мережі.

До даної системи екстреного реагування зможуть підключитись не тільки спеціалізовані об’єкти державного чи приватного сектору, а й звичайні громадяни.

На сайті Департаменту кіберполіції буде розміщено спеціальну форму для заповнення та надання деяких персональних даних, після чого можна буде підключитись до системи, налаштувати її та користуватися.

Слід зауважити, що доступ до системи буде лише у тих, хто використовує статичну IP-адресу (тобто таку, яка не змінює своє значення протягом часу, і дана адреса завжди ідентифікує один і той же пристрій, якому вона була призначена початково).