Адвокатське об’єднання «Вишневий і Партнери» надає приватним особам і організаціям правовий супровід у різних напрямках правової діяльності.
Адвокати об’єднання мають достатній досвід і необхідні повноваження, щоб захищати клієнта в Шевченківському районному суді міста Києва та багатьох інших судах України.

Телефони для допомоги від адвоката:

+38 098-000-24-11

+38 095-277-24-11

+38 073-277-24-11

Правозахисники об’єднання «Вишневий і Партнери» відрізняються високим професіоналізмом і чуйним ставленням до кожного довірителя.

Якщо у вас виникли проблеми з правоохоронними органами, фіскальною або міграційною службою, і вас викликають в Шевченківський районний суд міста Києва , тоді для успішного результату необхідна кваліфікована допомога. Адвокатське об’єднання «Вишневий і Партнери» надасть юриста, який захистить ваші права, допоможе мінімізувати судові витрати та переживання.

Хочете подати скаргу до Шевченківського районного суду міста Києва ? 

Доцільно буде ще на попередньому етапі звернутися в адвокатське об’єднання «Вишневий і Партнери».

Адвокат оцінить ситуацію і шанси на успіх, запропонує найбільш ефективні заходи і професійно реалізує їх за погодженням з клієнтом.

У компанії практикують фахівці з кримінального, адміністративного, цивільного права.

Що робить адвокат в Шевченківському районному суді міста Києва

 • Вивчає і аналізує матеріали і обставини справи;
 • Консультує підзахисного з різних питань юридичного характеру та дає роз’яснення по ходу справи;
 • Готує і подає позови, скарги, клопотання і інші процесуальні документи;
 • Бере участь в експертизах, допитах і переговорах;
 • Збирає і представляє суду докази;
 • Здійснює представництво інтересів клієнта в судових засіданнях;
 • Контролює виконання судового рішення;
 • Сприяє в оскарженні судового рішення, взаємодіє з контролюючми органами та організаціями.

Потрібна допомога адвоката в Шевченківському районному суді міста Києва  – звертайтеся в адвокатське об’єднання «Вишневий і Партнери».

Телефонуйте нам по телефону, вказаному на сайті, приходьте в офіс або отримуйте необхідну інформацію в онлайн-режимі.

ВАЖЛИВО! При судочинстві має велике значення не тільки вибір адвоката для захисту ваших інтересів в Шевченківському районному суді міста Києва, а й своєчасне звернення до фахівця, щоб не пропустити процесуальні строки або строки позовної давності.

Також звертаємо вашу увагу, що ні один юрист не в змозі розбиратися у всіх галузях права, тому навіть маючи в штаті підприємства кваліфікованого юриста, під час розгляду справи у суді доцільно довірити захист вашої компанії фахівцям «Вишневий і Партнери». Наші правозахисники завдяки командній роботі мають успішний досвід в судочинстві щодо справ різних категорій та  кожен є експертом в своїй галузі.

Адвокат в Шевченківському районному суді міста Києва, послуги:

 1. Захист у кримінальному провадженні;
 2. Захист інтересів компанії (корпоративні, податкові, митні суперечки і т.д.);
 3. Представництво інтересів довірителя при розірванні шлюбу, поділу майна подружжя, стягнення аліментів, визначення способів участі у спілкуванні з дітьми.
 4. Представництво під час врегулювання спорів, пов’язаних з житловим законодавством (незаконне виселення, усунення перешкод у користування житлом, позбавлення права користування квартирою, поділ майна внатурі, що є обєктом права спільної власності декількох осіб, взаємодія з ЖКГ та іншими службами, врегулювання спорів з сусідами та родичами);
 5. Захист під час конфліктів, що виникли в результаті ДТП;
 6. Спадкові спори, а також багато іншого.

This post is also available in: Russian