Дійсність дозволів на рух окремих категорій транспортних засобів відтепер можна перевірити в режимі он-лайн

Відтепер, на сайті Національної Поліції з’явився новий он-лайн сервіс, який дає можливість перевірити дозвіл на рух окремих категорій транспортних засобів. Перевірку можна здійснити за посиланням: http://services.police.gov.ua/bdr/.

Даний сервіс дає можливість перевірити наявність погодження маршруту руху транспортних засобів під час перевезення небезпечних вантажів, або дозвіл на участь у дорожньому русі транспортних засобів, габаритні або вагові параметри яких перевищують  нормативні.

Корисним даний сервіс буде і для власників транспортних засобів, які будуть здійснювати відповідні перевезення. Відтак, вони можуть перевірити інформацію, щодо дозволу, який їм був виданий та перевірити чи внесений він у базу.

Якщо у особи відсутній доступ до інтернету, або немає можливості перевірити відповідний дозвіл, або погодження маршруту, то таку перевірку можна також здійснити за допомогою QR-коду. Для цього необхідно за допомогою заздалегідь встановленої програми по зчитуванні кодів, відсканувати  QR-код, який розміщений у верхньому лівому куті дозволу.

Національна Поліція України повідомляє, що такий сервіс було запроваджено в зв’язку з поступовим переходом на електронний документообіг.