КАР’ЄРА

Якщо ти молодий, прагнеш реалізувати свої здібності в команді професіоналів? Ти не боїшся складнощів і готовий до викликів?%d0%b1%d0%b5%d0%b7-%d0%b8%d0%bc%d0%b5%d0%bd%d0%b8-61-%d0%b8%d0%b7-84

Мрієш щодня відкривати нові грані та можливості й бажаєш розпочати свою кар’єру у команді професійних адвокатів, тоді залиш своє резюме і ми обов’язково зв’яжемось з тобою навіть, якщо на даний момент не маємо вільної вакансії, однак побачимо у тобі те, що об’єднує нас усіх.

Також ми із задоволенням готові прийняти до нашого об’єднання студентів та молодих спеціалістів з метою проходження стажування, набуття безцінного досвіду та незабутніх вражень від майбутньої професії адвоката!

Ми відкриємо для тебе світ юриспруденції, ти матимеш змогу прийняти участь у судових засіданнях разом з кращими адвокатами у найцікавіших цивільних та господарських справах, а адвокати у кримінальній практиці забезпечать тобі можливість бути присутнім та безпосередньо спостерігати за роботою органів досудового розслідування, а також приймати участь у слідчих та процесуальних діях під час здійснення адвокатами захисту клієнта у реальних кримінальних справах.

Твій власний успіх залежить від тебе.
Сумніватись чи діяти обирати лише тобі.

Надiслати резюме

Ім’я та прізвище*

Email*

Назва вакансії*

Резюме*