adminvidpovidal130

До адвокатського об’єднання «Вишневий і Партнери» звернувся мешканець Києва, на якого працівниками управління патрульної поліції м. Києва було складено протокол про адміністративне правопорушення, відповідальність за яке передбачена ч. 1 ст. 130 КУпАП (Керування транспортними засобами особами в стані алкогольного, наркотичного чи іншого сп’яніння або під впливом лікарських препаратів, що знижують їх увагу та швидкість реакції).

Згідно з протоколом про адміністративне правопорушення від 17.07.2017 року складеним працівниками управління патрульної поліції м. Києва клієнт о 02:30 годині рухаючись в м. Києві по пр-ту Героїв Сталінграда 7, керував автомобілем марки «Mercedes-Benz GL 320», маючи при цьому ознаки наркотичного сп’яніння (поведінка не відповідає обстановці, зіниці очей не реагують на світло, блідий колір шкіри обличчя). Від проходження у встановленому законом порядку огляду на стан наркотичного сп’яніння водій відмовився в присутності двох свідків, порушивши тим самим вимоги п. 2.5 Правил дорожнього руху, вчинивши адміністративне правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 130 КУпАП.

Постановою судді Оболонського районного суду м. Києва від 25 вересня 2017 року клієнта було визнано винуватим у вчиненні правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 130 КУпАП, та накладено на нього адміністративне стягнення у виді штрафу в розмірі 600 (шестисот) неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, що становить 10200 (десять тисяч двісті) гривень, з позбавленням його права керування транспортними засобами на строк 1 (один) рік.

На вказане рішення адвокатами адвокатського об’єднання підготовлено та подано апеляцію, в якій поставлено питання про скасування судового рішення та закриття провадження у справі у зв’язку з відсутністю в діях клієнта складу адміністративного правопорушення.
В результаті ретельної перевірки доводів апеляційної скарги та повторного дослідження доказів, які суддею першої інстанції було досліджено однобічно, постановою судді Апеляційного суду м. Києва від 02 квітня 2018 року апеляційну скаргу – задоволено, постанову Оболонського районного суду м. Києва від 25 вересня 2017 року, якою клієнта визнано винуватим у вчиненні адміністративного правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 130 КУпАП скасовано, а провадження у справі закрито на підставі п. 1 ч. 1 ст. 247 КУпАП у зв’язку з відсутністю в його діях складу адміністративного правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 130 КУпАП.

1 2 3 4 5 6 7

This post is also available in: Russian