219387_1

Національний банк розширює перелік даних, які мають оприлюднювати банки

З цією метою Національний банк систематично розширює перелік інформації, яку банки мають обов’язково публікувати на власних веб-сайтах та яка згодом також публікується на сторінці офіційного Інтернет-представництва НБУ. З 1 березня 2022 року банки публікуватимуть інформацію про розподіл кредитів за стадіями знецінення відповідно до Міжнародних стандартів фінансової звітності, а також інформацію про складові розрахунку нормативу короткострокової ліквідності – коефіцієнта LCR.

Публікування цієї інформації дасть можливість, зокрема, краще проаналізувати якість кредитного портфеля банків та оцінити структуру їхніх високоліквідних активів. Це сприятиме прийняттю всіма учасниками ринку виважених рішень стосовно взаємодії з банками, а отже, – фінансовій стабільності.

Перелік інформації, що публікується в розрізі банків, визначено постановою Правління Національного банку України від 15 лютого 2018 року № 11 (зі змінами). Згідно з нею опублікуванню підлягає інформація про дотримання банками економічних нормативів та лімітів відкритої валютної позиції, складові регулятивного капіталу, балансові показники та складові фінансового результату, класифікацію кредитів залежно від пруденційної оцінки кредитного ризику та власне розмір пруденційних резервів, розподіл суми вкладів населення в банки за розміром та суми можливого відшкодування вкладів ФГВФО, зрештою результати щорічної оцінки стійкості банків та стрес-тестування.

Якщо у Вас виникли додаткові питання для отримання консультації телефонуйте в Адвокатське об’єднання «Вишневий і Партнери»:  + 38 (098) 000 2411 або пишіть: vyshnevyi.partners@gmail.com

Ми в соціальних мережах:

Facebook  https://www.facebook.com/Vyshnevyi.partners

Instagram https://www.instagram.com/vyshnevyi_partners/

Telegram  https://t.me/vyshnevyi

Youtube https://www.youtube.com/channel/UC3Az6EVAf9brHkaSETZv

Оставь свой E-mail,
чтобы скачать шаблон

Ваше имя

Телефон

Ваш e-mail

×

photo_2021-02-04_14-05-50_cr

Записаться на консультацию с Александром Вишневым

Это личное знакомство с Александром в течении 1-2 часов. В процессе общения Вы раскрываете суть проблемы, предоставляете необходимые документы для анализа и получаете ответы на вопросы.
Стоимость консультации — от 1 000 грн.

Ваше имя

Телефон

×

consultation 

Консультация

от 1 000 грн.

Это личное знакомство длительностью 1 час. Во время консультации Вы подробно описываете сложившуюся ситуацию, предоставляете необходимые документы для детального анализа и получаете ответы на вопросы, которые Вас интересуют.

×

consultation 

Брачный договор

от 2500 грн.

Заключение договора – один из наиболее удобных и эффективных способом достижения согласия между людьми. В договорном порядке можно разделить имущество, согласовать вопросы касательно воспитания ребенка и выплаты алиментов. Наибольшим плюсом этого процесса является то, что каждая из сторон имеет возможность контролировать ситуацию и принимать решения в равной доле.

×

consultation 

Медиация

от 5000 грн.

Семейная медиация – это способ мирного урегулирования конфликта между сторонами с помощью не заинтересованной стороны (медиатора – семейного адвоката). Адвокаты “Вишневый и Партнеры” обладают необходимыми знаниями и помогут Вам найти решение ситуации, которое подойдет обеим сторонам.

×

consultation 

Судебное урегулирование

от 10000 грн.

Если все-таки Вам не удалось достичь понимания с другой стороной, спор можно решить в судебном порядке. Адвокаты “Вишневый и партнеры” имеют 10-ти летний опыт представления интересов в суде, поэтому нам под силу вести дело любой сложности.

×