67819422_2464107343645672_6302681485438615552_n

Адвокат адвокатського об’єднання “Вишневий і Партнери” Домітращук Ірина: Особа може бути звільнена від обов’язків опікуна або піклувальника дитини, коли між ними склалися стосунки, які перешкоджають здійсненню опіки та піклування✔️

 

В 2014 році заочним рішенням Солом’янського районного суду міста Києва особу призначено піклувальником 12-річного хлопця.
Проте, невдовзі неповнолітній почав ставиться до свого опікуна без жодної поваги, грубити, обманювати, не вважати за необхідне повідомляти про свої плани, без попереджень йти гуляти і не відповідати на телефонні дзвінки.
Згодом з’ясувалося, що він не відвідує заняття у школі, перебуває в компанії однолітків, які вживають наркотичні засоби.
Сам неповнолітній, внаслідок інтоксикації організму етанолом та наркотичними речовинами – опіатам и, потратив до лікарні.
Окрім цього, його спіймали на крадіжці в супермаркеті. На педагогічній раді в ліцеї він зізнався в тому, що такі крадіжки він вже скоював раніше, і що таким чином вони розважаються з друзями.
На своїй сторінці в Інстаграм підопічний розміщує відеозаписи своїх розваг з друзями, що супроводжуються нецензурною лексикою: малюють свастики на стінах, небезпечно стрибають із дахів, спускаються з 4-го поверху шляхом зв’язування простирадл, що лише за щасливим збігом обставин не закінчилося трагедією.
Піклувальниця весь час намагалася врегулювати відносини, допомогти неповнолітньому стати на правильний шлях, навіть звернулась до Київського міського психоневрологічного диспансеру, де він повинен був проходити регулярні обстеження. Проте, згодом хлопець відмовився.
Лікар-психіатр порекомендував направити хлопця до реабілітаційного центру, але й від цього підопічний відмовився.
Піклувальниця, вживши всі залежні від неї заходи щодо виправлення хлопця, і,зрозумівши, що вона, нажаль, не має можливості влинути на нього, враховуючи, що його вчинки стали загрозливими для його ж життя та нормального розвитку звернулася до Служби у справах дітей з проханням розглянути доцільність її піклування та помістити неповнолітнього до реабілітаційного центру.
Але й Служба у справах дітей не змогла вплинути на неповнолітнього, у зв’язку з чим піклувальниця змушена була звернутися до суду.
Після довготривалого судового розгляду, допиту свідків та надання неповнолітнім показів, 30.07.2019 р. Святошинським районним судом м. Києва звільнено особу від обов’язків піклувальника над неповнолітнім, оскільки між ними склалися стосунки, які перешкоджають здійсненню піклування.

This post is also available in: Russian

Оставь свой E-mail,
чтобы скачать шаблон

Ваше имя

Телефон

Ваш e-mail

×

photo_2021-02-04_14-05-50_cr

Записаться на консультацию с Александром Вишневым

Это личное знакомство с Александром в течении 1-2 часов. В процессе общения Вы раскрываете суть проблемы, предоставляете необходимые документы для анализа и получаете ответы на вопросы.
Стоимость консультации — от 1 000 грн.

Ваше имя

Телефон

×

consultation 

Консультация

от 1 000 грн.

Это личное знакомство длительностью 1 час. Во время консультации Вы подробно описываете сложившуюся ситуацию, предоставляете необходимые документы для детального анализа и получаете ответы на вопросы, которые Вас интересуют.

×

consultation 

Брачный договор

от 2500 грн.

Заключение договора – один из наиболее удобных и эффективных способом достижения согласия между людьми. В договорном порядке можно разделить имущество, согласовать вопросы касательно воспитания ребенка и выплаты алиментов. Наибольшим плюсом этого процесса является то, что каждая из сторон имеет возможность контролировать ситуацию и принимать решения в равной доле.

×

consultation 

Медиация

от 5000 грн.

Семейная медиация – это способ мирного урегулирования конфликта между сторонами с помощью не заинтересованной стороны (медиатора – семейного адвоката). Адвокаты “Вишневый и Партнеры” обладают необходимыми знаниями и помогут Вам найти решение ситуации, которое подойдет обеим сторонам.

×

consultation 

Судебное урегулирование

от 10000 грн.

Если все-таки Вам не удалось достичь понимания с другой стороной, спор можно решить в судебном порядке. Адвокаты “Вишневый и партнеры” имеют 10-ти летний опыт представления интересов в суде, поэтому нам под силу вести дело любой сложности.

×