img_2938

Першочергові кроки водія, який потрапив у ДТП! Практичні поради адвоката!

Мабуть на сьогодні важко знайти водія, який би в своєму житті не потрапив у ДТП чи не став її очевидцем.
В цьому короткому відео я спробую відповісти на питання які першочергові кроки слід вчинити водієві що потрапив в ДТП.
Перш за все необхідно:
1. Увімкнути аварійну світлову сигналізацію.
2. Вийти з автомобіля та встановити знак аварійної зупинки.
3. З’ясувати чи немає в результаті ДТП постраждалих осіб. Якщо є, то одразу викликати швидку медичну допомогу по телефону 103.
4. За можливості надати потерпілим особам першу медичну допомогу.
5. Після цього, одразу викликати працівників поліції по телефону 102.
6. Зробити за допомогою фото та відео масштабну зйомку загальної обстановки місця ДТП, зафіксувати елементи проїжджої частини з прив’язкою до автомобілів, їх взаємного розташування, зафіксувати їх пошкодження, гальмівні шляхи, стан шин та осип на проїжджій частині, який утворився в результаті контактування автомобілів.
7. Записати контактну інформацію учасників та очевидців ДТП.
8. Зробити фотокопію полісу обов’язкового страхування цивільно-правової відповідальності інших учасників ДТП.
9. Повідомити вашу страхову компанію про настання ДТП.
10. Слідкувати за тим, щоб до прибуття працівників поліції, транспортні засоби та предмети які мають відношення до ДТП не переміщувалися.
11. З’ясувати в учасників ДТП та очевидців події щодо наявності в їх авто відео-реєстратора на якому можуть бути зафіксовані обставини ДТП.
12. По прибуттю працівників поліції коректно та максимально точно розповісти про обставини настання полії. Надати письмові пояснення, де максимально точно відобразити власну версію події, механізм та причини настання ДТП.
13. Слідкувати за діями працівників поліції з метою здійснення ними точної фіксації на схемі місця ДТП всіх об’єктів та обставини, що стосуються події та можуть мати значення для об’єктивного визначення її причин.
14. Варто мати на увазі що у випадку незгоди з даними які відображено на схемі ви вправі викласти свої письмово зауваження.
15. Слід надати працівникам поліції всю наявну у вас інформацію та докази які свідчать про вашу непричетність або ж навпаки причетність іншого учасника до даної ДТП.
16. Після фіксації обставин ДТП та вивчення всієї доказової бази, працівниками поліції щодо особи, яка на їх думку, вчинила ДТП складається протокол про адміністративне правопорушення, який у подальшому передається до суду разом з іншими матеріалами.
17. У випадку незгоди з протоколом, у ньому мають бути відображені заперечення, в яких слід розкрити зміст обставин, чому саме особа не згодна з протоколом.
18. Після складання протоколу, його а також інші матеріали які складено на місці ДТП слід сфотографувати та зберегти.
 

 

 

 

 

Оставь свой E-mail,
чтобы скачать шаблон

Ваше имя

Телефон

Ваш e-mail

×

photo_2021-02-04_14-05-50_cr

Записаться на консультацию с Александром Вишневым

Это личное знакомство с Александром в течении 1-2 часов. В процессе общения Вы раскрываете суть проблемы, предоставляете необходимые документы для анализа и получаете ответы на вопросы.
Стоимость консультации — от 1 000 грн.

Ваше имя

Телефон

×

consultation 

Консультация

от 1 000 грн.

Это личное знакомство длительностью 1 час. Во время консультации Вы подробно описываете сложившуюся ситуацию, предоставляете необходимые документы для детального анализа и получаете ответы на вопросы, которые Вас интересуют.

×

consultation 

Брачный договор

от 2500 грн.

Заключение договора – один из наиболее удобных и эффективных способом достижения согласия между людьми. В договорном порядке можно разделить имущество, согласовать вопросы касательно воспитания ребенка и выплаты алиментов. Наибольшим плюсом этого процесса является то, что каждая из сторон имеет возможность контролировать ситуацию и принимать решения в равной доле.

×

consultation 

Медиация

от 5000 грн.

Семейная медиация – это способ мирного урегулирования конфликта между сторонами с помощью не заинтересованной стороны (медиатора – семейного адвоката). Адвокаты “Вишневый и Партнеры” обладают необходимыми знаниями и помогут Вам найти решение ситуации, которое подойдет обеим сторонам.

×

consultation 

Судебное урегулирование

от 10000 грн.

Если все-таки Вам не удалось достичь понимания с другой стороной, спор можно решить в судебном порядке. Адвокаты “Вишневый и партнеры” имеют 10-ти летний опыт представления интересов в суде, поэтому нам под силу вести дело любой сложности.

×