507

задоволених клієнтів

1856

виграних справ

15

досвiдчених адвокатiв та юристiв

15430000

збережених коштiв клієнтів

ПРЕДСТАВНИЦТВО ІНТЕРЕСІВ В СУДІ

Кожна особа має право звернутися до суду за захистом своїх порушених або невизнаних прав у цивільному, господарському, адміністративному та конституційному судочинстві. Реалізувати це право вона може особисто або через адвоката.%d0%b1%d0%b5%d0%b7-%d0%b8%d0%bc%d0%b5%d0%bd%d0%b8-84-%d0%b8%d0%b7-84
Чи не щодня хтось потребує захисту в кримінальному провадженні та під час розгляду справи про адміністративне правопорушення.
Представництво особи у суді, а також захист від кримінального обвинувачення здійснює виключно адвокат.
Кожен є вільним у виборі представника чи захисника своїх прав серед адвокатів.
Найважливішим етапом є первинна консультація адвоката з клієнтом, в ході якої адвокатом з’ясовуються усі відомі клієнту обставини, з приводу яких він звернувся за правовою допомогою. Одержання від клієнта достовірної інформації, відомостей та документів, які підлягають відповідно з’ясуванню та дослідженню. Визначення адвокатом правової позиції, способу захисту, збирання відомостей, які можуть бути використані як докази у справі, їх оцінка. З метою перевірки правильності обраного способу захисту адвокатом також може здійснюватись аналіз судової практики з розгляду аналогічної категорії справ.
Другий етап – підготовка та подання до відповідного суду позову, заяви, апеляційної чи касаційної скарги інших документів та безпосереднє представництво інтересів клієнта в суді.
Процесуальні закони цивільної, господарської та адміністративної юрисдикції мають певні особливості, в залежності від яких адвокат й визначає яким чином йому діяти в тому чи іншому процесі.
Зокрема, якщо у господарському та адміністративному процесах докази подаються сторонами протягом всього судового розгляду то за правилами цивільного процесуального закону, сторони можуть подати докази лише під час попереднього судового засідання або, якщо таке не проводилось, до початку розгляду справи по суті.
Тому адвокату важливо якомога раніше з’ясувати позицію протилежної сторони, а також докази на які вона посилатиметься під час розгляду справи та, за необхідності, з урахуванням вимог процесуального закону, поставити перед судом питання про уточнення, збільшення чи зменшення позовних вимог, зміни предмету чи підстав позову, витребування додаткових доказів, виклику свідків, забезпечення доказів та ін.

КОМПЛЕКСНЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ

Передбачає можливість на підставі, укладеного між адвокатом та суб’єктом господарської діяльності договору про надання правової допомоги забезпечити виконання частини функцій, необхідних підприємству для забезпечення ефективної господарської діяльності, особою, яка спеціалізується на наданні послуг саме в тій галузі, до якої відносяться вказані функції і завдання. Послуги по абонентському обслуговуванні:

%d0%b1%d0%b5%d0%b7-%d0%b8%d0%bc%d0%b5%d0%bd%d0%b8-65-%d0%b8%d0%b7-84-min

– оперативні юридичні консультації (усні і письмові) адвоката у місті Києві та місті Борисполі (передбачає можливість виїзду до клієнта);
– своєчасні повідомлення про зміни в законодавчих актах, які регулюють діяльність Клієнт
– рекомендації про необхідні дії в разі зміни законодавства;
– правовий аналіз діяльності Клієнта;
– участь у переговорах з контрагентами Клієнта;
– комплексний юридичний супровід господарської діяльності Клієнта
– реєстрація, реорганізація, ліквідація юридичних осіб;
– розробка договорів та інших правочинів будь-якої складності;
– допомога при організації діловодства;
– представництво і захист інтересів Клієнта в державних органах, органах виконавчої служби, в господарських, адміністративних судах і судах загальної юрисдикції;
– інші юридичні послуги адвоката у Києві з правового забезпечення діяльності Клієнта.

КОНСУЛЬТАЦІЯ ПО ТЕЛЕФОНУ

Безкоштовна юридична консультація адвоката у місті Києві.
Відвідувачі сайту мають можливість одержати безкоштовну юридичну консультацію по телефону.
Для цього необхідно лише сформулювати запитання, яке ви вважаєте за доцільне поставити адвокату та подзвонити по номеру телефону, який знаходиться нижче.
Тел. 098-000-24-11

Замовити консультацію

This post is also available in: Russian

Оставь свой E-mail,
чтобы скачать шаблон

Ваше имя

Телефон

Ваш e-mail

×

photo_2021-02-04_14-05-50_cr

Записаться на консультацию с Александром Вишневым

Это личное знакомство с Александром в течении 1-2 часов. В процессе общения Вы раскрываете суть проблемы, предоставляете необходимые документы для анализа и получаете ответы на вопросы.
Стоимость консультации — от 1 000 грн.

Ваше имя

Телефон

×

consultation 

Консультация

от 1 000 грн.

Это личное знакомство длительностью 1 час. Во время консультации Вы подробно описываете сложившуюся ситуацию, предоставляете необходимые документы для детального анализа и получаете ответы на вопросы, которые Вас интересуют.

×

consultation 

Брачный договор

от 2500 грн.

Заключение договора – один из наиболее удобных и эффективных способом достижения согласия между людьми. В договорном порядке можно разделить имущество, согласовать вопросы касательно воспитания ребенка и выплаты алиментов. Наибольшим плюсом этого процесса является то, что каждая из сторон имеет возможность контролировать ситуацию и принимать решения в равной доле.

×

consultation 

Медиация

от 5000 грн.

Семейная медиация – это способ мирного урегулирования конфликта между сторонами с помощью не заинтересованной стороны (медиатора – семейного адвоката). Адвокаты “Вишневый и Партнеры” обладают необходимыми знаниями и помогут Вам найти решение ситуации, которое подойдет обеим сторонам.

×

consultation 

Судебное урегулирование

от 10000 грн.

Если все-таки Вам не удалось достичь понимания с другой стороной, спор можно решить в судебном порядке. Адвокаты “Вишневый и партнеры” имеют 10-ти летний опыт представления интересов в суде, поэтому нам под силу вести дело любой сложности.

×