Адвокат по спорах авто перевізників

Адвокатське об’єднання «Вишневий і Партнери» має десятилітній досвід надання комплексної правової допомоги підприємствам, які здійснюють перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування.

Оскільки, даний вид діяльності підлягає ліцензуванню, фахівці Адвокатського об’єднання «Вишневий і Партнери» допоможуть підготувати необхідний перелік документів та отримати ліцензію на внутрішні перевезення пасажирів автобусами; внутрішні перевезення небезпечних вантажів вантажними автомобілями, причепами та напівпричепами або ж міжнародні перевезення пасажирів автобусами.

Неправомірний тиск на автомобільних перевізників контролюючі органи здійснюють шляхом проведення планових, позапланових, рейдових перевірок та перевірок з приводу дотримання ліцензійних умов. Результатами такого впливу є застосування до підприємств адміністративно – господарських та фінансових санкцій, а також прийняття рішень про позбавлення ліцензії на здійснення пасажирських перевезень.

Наше адвокатське об’єднання допоможе в судовому порядку відновити порушені права та скасувати незаконні рішення про анулювання ліцензії, постанови про накладення штрафів, а також інші рішення суб’єктів владних повноважень.

Досвідчені адвокати та юристи зберуть необхідні докази та підготують правильну правову позицію, складуть позовні заяви та допоможуть в судовому порядку оскаржити та скасувати незаконні рішення, дії та бездіяльність.

Згідно із Законом України «Про автомобільний транспорт» визначення автомобільного перевізника на автобусному маршруті загального користування здійснюється виключно на конкурсних засадах.

Чи не систематично організатор конкурсу та конкурсний комітет вдаються до грубих порушень профільного законодавства, з метою надання переваги на перемогу потрібному їм автомобільному перевізнику. Систематично незаконно не допускаються до участі в конкурсі претенденти-перевізники, в результаті чого їх позбавляють права здійснювати пасажирські перевезення.

Наші спеціалісти допоможуть правильно підготувати підприємство для прийняття участі в конкурсі для одержання найвищих балів за системою оцінки пропозицій перевізників – претендентів, зокрема:

– сформувати та оформити необхідний перелік документів для прийняття участі в конкурсі;

– забезпечити представництво претендента на засіданні конкурсного комітету;

– здійснити оскарження неправомірних результатів конкурсу;

– в судовому порядку визнати протиправним та скасувати рішення конкурсного комітету та зобов’язати здійснити належний розгляд конкурсних пропозицій автомобільного перевізника.

Автомобільний перевізник набуває права здійснювати перевезення пасажирів на підставі договору, укладеного з організатором конкурсу.

З метою впливу на автомобільного перевізника організатором ініціюються та проводяться перевірки виконання умов договорів про організацію перевезень, за результатами яких оформляються незаконні акти порушень автомобільного законодавства, що має наслідком дострокове розірвання договорів в односторонньому порядку  з ініціативи організатора конкурсу.

Адвокати та юристи Адвокатського об’єднання «Вишневий і Партнери» підготують необхідні правові  документи та в судовому порядку оскаржать дії щодо складання незаконних результатів перевірок, а також спонукають організатора забезпечити виконання договірних зобов’язань.

Багаторічний досвід Адвокатського об’єднання «Вишневий і Партнери» забезпечить ефективний та надійний захист бізнесу у сфері пасажирських перевезень.

This post is also available in: Russian