Адвокат зі шлюборозлучних справ

Замовити консультацію

На жаль, багато сімейних пар розривають шлюб, і далеко не завжди це відбувається мирно і спокійно. Порозумітися і знайти компроміс при наявності спору чи навіть конфлікту, вдається в окремих випадках. Якщо ви потрапили в складну сімейну ситуацію, пов’язану з процесом розлучення або лише плануєте розірвати шлюб, звертайтесь в юридичне об’єднання «Вишневий і Партнери».  Щоб даний процес не спричинив порушення ваших прав, скористайтеся послугами адвоката по розлученням.

Експерти компанії мають широкі знання і практичний досвід в області цивільного і сімейного права.  Досвідчений адвокат у вказаних справах надасть не лише професійну, але й психологічну підтримку, що особливо важливо при такому неприємному процесі.

Юрист по розлученнях супроводжує процедуру розірвання шлюбу, як в досудовому порядку, так і в судових інстанціях. Ключові послуги, які надає при цьому фахівець :

  • консультування з будь-яких питань, що виникають в ході розірвання шлюбу;
  • збір та подання до суду доказів (довідки, запити, листування та ін.);
  • розробка стратегії врегулювання конфлікту (у тому числі, про місце проживання дітей, аліменти, утримання та ін.);
  • допомога у встановленні вартості спільного майна і його розподілі;
  • представництво інтересів клієнта в суді;
  • оскарження судових рішень.

У кожному окремому випадку необхідність і порядок вищезазначених і інших послуг визначає адвокат за узгодженням з клієнтом.

Проблеми, що часто виникають при розлученні та  вимагають участі юриста :

  • Один з подружжя не дає згоди на розлучення.

У досудовому порядку адвокат шукає і приводить переконливі аргументи для протилежної сторони в необхідності уникнути судових витрат та припинити шлюбні відносини за взаємної згоди.

У разі, якщо не вдається прийти до згоди, за допомогою адвоката починається  судовий розгляд. Головне завдання фахівця при цьому – надати судді вагомі аргументи і докази, на підтвердження того, що збереження шлюбу неможливе.

  • Інтереси неповнолітніх дітей.

Якщо подружжя має спільних дітей, то розірвання шлюбу супроводжується, як правило, вирішенням спору стосовно місця проживання неповнолітніх дітей та визначення способів участі батьків у вихованні дитини.

Чому звертаються в нашу компанію?

Адвокати по розлученнях успішно вирішують  різноманітної складності питання, що виникають при розірванні шлюбу і ефективно допомагають у нетипових ситуаціях. Визнання недійсним шлюбу, стягнення аліментів, розподіл спільного майна подружжя,- це мінімальний перелік послуг, які надаються компанією. Звертаючись в юридичну контору «Вишневий і Партнери», ви можете бути впевнені в професіоналізмі і відповідальності юристів, мінімальних фінансових витратах і моральній підтримці.

This post is also available in: Russian