Адвокат по судовим справам

Адвокатське об’єднання «Вишневий і Партнери» пропонує фізичним особам і організаціям широкий спектр юридичних послуг. У нас прийнятний рівень цін, висококласні, досвідчені фахівці, що мають великий досвід мирного врегулювання справ різної складності і судової практики.

Цивільне діловодство стосується багатьох галузей права: сімейного, житлового, земельного, трудового і багатьох інших.  Головна мета адвоката у судових справах – представництво, захист та відновлення прав клієнта. Правозахисники об’єднання «Вишневий і Партнери» у своїй роботі керуються принципами чесності та відкритості, прикладають максимум зусиль, щоб домогтися справедливого рішення з мінімальними витратами для свого підопічного.

У компетенцію адвоката у судових справах входять наступні питання:

 • спори при спадкуванні;
 • конфліктні ситуації, що виникають в процесі розлучення;
 • трудові спори (як між працівником і роботодавцем, так і корпоративні);
 • земельні конфлікти;
 • житлові спори;
 • фінансові і податкові спори.

Очевидно, що діяльність такого фахівця охоплює широку область проблем. Головна рекомендація у будь-якій складній ситуації – звертаєтеся до адвоката якомога раніше. у більшості випадків розбіжності і спори набагато легше запобігти, ніж затягувати конфлікт і доводити справу до суду.

Проте, якщо опоненти не готові до мирної домовленості, адвокат надасть клієнтові правову підтримку в судовому діловодстві й допоможе направити  розгляд на користь свого клієнта.

Адвокат та суд

Що для цього адвокат робить у судових справах:

 • збір, підготовка та оформлення необхідних документів (матеріали у справі, позови, скарги, клопотання тощо);
 • ініціація і супровід різних експертиз;
 • представництво інтересів клієнта в судових і інших інстанціях;
 • консультування по ходу слідства з будь-яких питань, що стосуються справи.

Вчасне звернення до грамотного адвоката не стане гарантією перемоги в суді, але значно збільшить шанси на успіх. Ключові чинники ефективного рішення будь-якої проблеми такого типу: кваліфікований, індивідуальний підхід, гранична відповідальність адвоката і орієнтованість на результат. Компанія «Вишневий і Партнери» не дає обіцянок, але забезпечує позивачеві або відповідачеві повноцінний, компетентний правовий захист.

5 причин для співпраці

 1. оптимальне співвідношення вартості та якості послуг;
 2. повне дотримання законності;
 3. бездоганна репутація компанії;
 4. оперативна і 100% грамотна юридична допомога;
 5. багаторічний, позитивний досвід судової практики (у 9 випадків з 10 ми домагаємося сприятливого для клієнта судового рішення).

This post is also available in: Russian