Спори автоперевізників

Адвокатське об’єднання «Вишневий і Партнери» має десятирічний досвід надання комплексної правової допомоги підприємствам, які здійснюють перевезення пасажирів на автобусних маршрутах0-02-04-db95f7ea2f9d8e617ebde0c3be0aadad22db14aecdb8f234561e12c39bab7db8_8304ff1a загального користування.

Оскільки даний вид діяльності підлягає ліцензуванню, фахівці Адвокатського об’єднання «Вишневий і Партнери» допоможутьпідготувати необхідний перелік документів і отримати ліцензію на внутрішні перевезення пасажирів автобусами, а також внутрішні перевезення небезпечних вантажів вантажними автомобілями, причепами та напівпричепами або міжнародні перевезення пасажирів автобусами.

Автомобільний перевізник отримує право здійснювати перевезення пасажирів на підставі договору, укладеного з організатором конкурсу.

Неправомірний тиск на автомобільних перевізників, контролюючі органи здійснюють шляхом проведення планових, позапланових, рейдових перевірок і перевірок щодо дотримання ліцензійних умов. Результатами такого впливу є застосування до підприємств адміністративно – господарських та фінансових санкцій, а також прийняття рішень про позбавлення ліцензії на здійснення пасажирських перевезень.

Наше адвокатське об’єднання допоможе в судовому порядку відновити порушені права перевізників і при необхідності:

– скасувати незаконні рішення про анулювання ліцензії,

– скасувати постанови про накладення штрафів,

– оскаржити рішення суб’єктів владних повноважень.

Досвідчені адвокати і юристи зберуть необхідні докази і підготують правильну правову позицію, складуть позовні заяви і допоможуть в судовому порядку оскаржити і скасувати незаконні рішення, дії та бездіяльність.

Систематично організатор конкурсу та конкурсний комітет вдаються до грубих порушень профільного законодавства, з метою надання переваги на перемогу потрібному їм автомобільному перевізнику. Систематично незаконно не допускаються до участі в конкурсі претенденти-перевізники, в результаті чого їх позбавляють права здійснювати пасажирські перевезення.

Наші фахівці допоможуть правильно підготувати підприємство для прийняття участі в конкурсі на перевезення пасажирів для отримання високих балів за системою оцінки пропозицій перевізників – претендентів, зокрема:

– сформувати і оформити необхідний перелік документів для прийняття участі в конкурсі;

– забезпечити представництво претендента на засіданні конкурсного комітету;

– здійснити оскарження неправомірних результатів конкурсу;

– в судовому порядку визнати незаконним, скасувати рішення конкурсного комітету та зобов’язати здійснити належний розгляд конкурсних пропозицій автомобільного перевізника.

Наші переваги.

– Вартість послуг нижче, ніж у конкурентів.

– Безкоштовний виїзд до клієнта для укладання договору в слушний йому час і місце.

– Надаємо послуги по всій території України.

– Гнучка система оплати гонорару.

– Можливість оплати послуг частинами, з відстрочкою платежу.

– Оперативність вирішення спорів.

Звертаючись до адвокатів нашого об’єднання, будьте впевнені в результативності нашої роботи!

Телефонуйте прямо зараз 098-000-24-11

Замовити консультацію

This post is also available in: Russian