Боржник не повертає Вам борг? Тоді не втрачайте часу, а звертайтеся до адвокатів, що спеціалізуються на примусовому стягненні заборгованості!

            В умовах масового невиконання судових рішень, неефективної роботи правоохоронних і контролюючих органів, стягнення заборгованості є складним процесом, який під силу тільки кваліфікованим фахівцям в цій галузі права.0-02-04-6236787caf280334a7edacaaddffad9599659893726793678ae821b5a1d81e73_c940464e

Комплекс заходів по поверненню боргу умовно включає в себе:

⁃ досудове врегулювання спору, суть якого полягає в проведенні переговорів з боржником про необхідність добровільного повернення боргу або його реструктуризації;

⁃ вирішення спору в судовому порядку;

⁃ примусове виконання судового рішення.

⁃ підготовка і подача в правоохоронні та контролюючі органи відповідних документів, заяв, скарг, на предмет проведення перевірки правомірності дій боржника щодо умисного неповернення заборгованості, його реального майнового стану, виявлення додаткового майна і активів які можуть бути передані для примусової реалізації з метою погашення заборгованості .

⁃ залучення засобів масової інформації, ініціювання журналістських розслідувань, а також контролюючих державних органів, контрагентів і навіть партнерів боржника з метою забезпечення негайного погашення їм дебіторської заборгованості.

            Крім того, в процесі роботи ми також перевіряємо матеріальний стан боржника; проводимо аналіз дебіторської заборгованості, а також контролюємо виконання рішення суду виконавчою службою.

            Багаторічний досвід роботи з проблемними активами, дозволяє нашим Клієнтам з мінімальними фінансовими і тимчасовими витратами вирішити подібні проблеми.

            Також фахівці володіють досвідом реструктуризації боргів та реалізації проблемних активів. Слід враховувати, що наявність рішення суду про стягнення заборгованості ще не означає повернення боргу. Наступним етапом є примусове виконання винесеного рішення, де здійснюється взаємодія з органами виконавчої служби, а також контроль за ходом виконавчого провадження.

Замовити консультацію

This post is also available in: Russian