Адвокат у справах щодо незаконного обігу наркотичних засобів

У той же час звичайним явищем стало проведення співробітниками поліції за відсутності підстав затримання людини, проведення у нього особистого обшуку під виглядом поверхневої перевірки, незаконного застосування спецзасобів, фізичної сили і навіть підкидання людині в момент затримання чужих речей які їй не належать.

Всі ці дії супроводжуються грубими порушеннями конституційного права людини на захист, оскільки особу навмисне позбавляють можливості скористатися правовою допомогою адвоката, повідомити родичів про затримання, в кінці-кінців, відмовляють навіть у роз’ясненні особі її прав не свідчити проти себе, членів сім’ї та рідних.

Це призводить до того, що в результаті грубого порушення прав людини, застосування фізичної сили і психологічного тиску, він визнається в скоєнні навіть того правопорушення, якого насправді не скоював. Після чого, закріпивши все документально, людина потрапляє на «гачок» правоохоронців, яким залишається лише довести справу до логічного завершення і передати такі матеріали в суд.

Саме для того, щоб не потрапити в аналогічну ситуацію, не піддаватися незаконним діям правоохоронців, в разі виникнення подібних ситуацій слід негайно звертатися за кваліфікованою правовою допомогою до адвоката.

Оперативно зібравши необхідні докази, захиснику вдасться запобігти незаконному затриманню клієнта, а також уникнути незаконного притягнення підзахисного до кримінальної відповідальності.

Адвокати об’єднання мають величезний  досвід в сфері кримінальної практики і можуть забезпечити надійний захист в кримінальному провадженні.

Умовні етапи надання правової допомоги у кримінальній справі:

⁃ Виїзд адвокатів на місце затримання, фіксація обставин події, збір даних про понятих, свідків, поліцейських, які брали участь у затриманні, обшуку, огляду місця події чи іншій слідчій дії.

⁃ Оскарження затримання

⁃ Вибудовування стратегії захисту клієнта.

⁃ Збір доказів у справі.

⁃ Ініціювання слідчих, процесуальних дій.

⁃ Подання доказів суду під час судового розгляду.

Орієнтовна вартість послуг захисника у справі, пов’язаній з обігом наркотичних засобів становить від 4000 грн.

 

Наші переваги:

  1. Нижче вартість послуг у порівнянні з конкурентами.
  2. Безкоштовний виїзд до клієнта для укладання договору в зручні для нього час і місце.
  3. Гнучка система оплати гонорару.
  4. Можливість оплати послуг частинами, з відстрочкою платежу.
  5. Оперативність вирішення спорів.
  6. Професіоналізм, успішне завершення безлічі судових суперечок в даній категорії кримінальних справ.

Звертаючись до адвокатів нашого об’єднання, будьте впевнені в результативності нашої роботи!

 Телефонуйте прямо зараз 098-000-24-11

Вартість консультації 1000 грн.

Заповніть форму і отримаєте консультацію безкоштовно!

This post is also available in: Russian