Отримати безкоштовну консультацію

Сімейне право онлайн

Сімейне право – це досить складна сфера юриспруденції. Для більшості людей, сімейні цінності є найважливішими в житті. Але якщо не вдається зберегти теплі стосунки і усередині сім’ї вирішити майнові та інші спори, необхідно звернутися по кваліфіковану допомогу.37364088_1857910387598707_92544609514684416_o

Якщо ви не в змозі домовитися з чоловіком (дружиною) про деталі розлучення, не можете визначити, з ким залишаться після розірвання шлюбу діти, або як поділити спільно нажите майно, – вам потрібен адвокат по сімейному праву.

Ви отримали спадок, але ніяк не вдається справедливо розподілити його між родичами, – адвокатське об’єднання «Вишневий і Партнери» допоможе вирішити це завдання та прийти до угоди з близькими.

Чим допоможуть адвокати по сімейних спорах

Потрібно призначити і стягнути аліменти, – сімейні адвокати візьмуться за цю справу,  і зможуть домогтися справедливого рішення.

Юристи по сімейному праву нададуть усебічну підтримку при цих і інших обставинах,  ретельно та сумлінно поставляться до вирішення будь-якого конфлікту.

Коли потрібно участь фахівця подібного роду:

 • спори під час розірвання шлюбу, визнання його недійсним;
 • невиконання аліментних зобов’язань;
 • розподіл спільного майна подружжя;
 • обмеження або позбавлення батьківських прав;
 • усиновлення або передача дітей під опіку;
 • спадкові питання

та інші спірні ситуації в галузі сімейного права.

У компанії «Вишневий і Партнери» ви можете отримати первинну консультацію (безкоштовно, в онлайн-режимі або по телефону). При подальшій співпраці укладається договір і ви можете розраховувати на професійну, максимально повну оцінку обставин та доказів, розробку тактики захисту і юридичний супровід в судових інстанціях.

Щоб уникнути розбрату і суперечок в сім’ї, психологічного тиску, утиску інтересів (особливо, якщо йдеться про дітей), необхідно підходити до вирішення таких питань обережно та усвідомлено. Довіртеся фахівцям й вам не доведеться витрачати свій час та здоров’я.

Ціни

Послуга Ціна
Первинна консультація від 500 грн
Вивчення матеріалів справи, з’ясування обставин справи, підготовка правової позиції і тактики захисту клієнта від 1000 грн
Підготовка адвокатського запиту про надання відомостей та документів від 1500 грн
Підготовка заяви по суті спору (позовна заява, відзив, заперечення, пояснення) від 1500 грн
Підготовка апеляційної, касаційної скарги на судове рішення від ‎2000 грн
Підготовка відзиву, заперечення проти апеляційної, касаційної скарги від ‎1500 грн
Підготовка клопотання, заяви стосовно процесуальних питань, які виникають під час судового розгляду від ‎800 грн
Прийняття участі в судовому засіданні від 1500 грн

Переваги співпраці

 • індивідуальний підхід до кожної справи і клієнта;
 • гнучка система оплати послуг;
 • тільки законні методи вирішення проблем, пов’язаних з сімейними взаємовідносинами;
 • більше 90% ефективності (багаторічний досвід мирного врегулювання питань, а також досягнення необхідного результату справи в суді);
 • висока кваліфікація фахівців, а також чуйне і добросовісне відношення до кожного, хто звернувся.

Замовити консультацію

This post is also available in: Russian

Оставь свой E-mail,
чтобы скачать шаблон

Ваше имя

Телефон

Ваш e-mail

×

photo_2021-02-04_14-05-50_cr

Записаться на консультацию с Александром Вишневым

Это личное знакомство с Александром в течении 1-2 часов. В процессе общения Вы раскрываете суть проблемы, предоставляете необходимые документы для анализа и получаете ответы на вопросы.
Стоимость консультации — от 1 000 грн.

Ваше имя

Телефон

×

consultation 

Консультация

от 1 000 грн.

Это личное знакомство длительностью 1 час. Во время консультации Вы подробно описываете сложившуюся ситуацию, предоставляете необходимые документы для детального анализа и получаете ответы на вопросы, которые Вас интересуют.

×

consultation 

Брачный договор

от 2500 грн.

Заключение договора – один из наиболее удобных и эффективных способом достижения согласия между людьми. В договорном порядке можно разделить имущество, согласовать вопросы касательно воспитания ребенка и выплаты алиментов. Наибольшим плюсом этого процесса является то, что каждая из сторон имеет возможность контролировать ситуацию и принимать решения в равной доле.

×

consultation 

Медиация

от 5000 грн.

Семейная медиация – это способ мирного урегулирования конфликта между сторонами с помощью не заинтересованной стороны (медиатора – семейного адвоката). Адвокаты “Вишневый и Партнеры” обладают необходимыми знаниями и помогут Вам найти решение ситуации, которое подойдет обеим сторонам.

×

consultation 

Судебное урегулирование

от 10000 грн.

Если все-таки Вам не удалось достичь понимания с другой стороной, спор можно решить в судебном порядке. Адвокаты “Вишневый и партнеры” имеют 10-ти летний опыт представления интересов в суде, поэтому нам под силу вести дело любой сложности.

×