0a54589b-23a7-490a-bb6d-b5b4c1001329

Президент вніс зміни до порядку здійснення помилування

Документом передбачено, що у виняткових випадках за наявності надзвичайних обставин клопотання про помилування також може бути подано:

  • головою або іншим членом Комісії при Президентові України у питаннях помилування,
  • Уповноваженим Верховної Ради України з прав людини,
  • Радником – уповноваженим Президента України з прав дитини та дитячої реабілітації,
  • Радником – уповноваженим Президента України з питань безбар’єрності.

Вищезазначені особи подають клопотання про помилування безпосередньо до Офісу Президента України. До такого клопотання долучаються будь-які документи, які мають значення для застосування помилування.

Особи, засуджені за вчинення корупційних кримінальних правопорушень, кримінальних правопорушень, пов’язаних з корупцією, порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, які керували транспортними засобами у стані алкогольного, наркотичного чи іншого сп’яніння або перебували під впливом лікарських препаратів, що знижують увагу та швидкість реакції, можуть бути звільнені від відбування покарання в порядку помилування після фактичного відбуття ними строків, встановлених частиною третьою статті 81 Кримінального Кодексу України.

Якщо у Вас виникли додаткові питання для отримання консультації телефонуйте в Адвокатське об’єднання «Вишневий і Партнери»:  + 38 (098) 000 2411 або пишіть: vyshnevyi.partners@gmail.com

Ми в соціальних мережах:

Facebook  https://www.facebook.com/Vyshnevyi.partners

Telegram  https://t.me/vyshnevyi

Youtube https://www.youtube.com/channel/UC3Az6EVAf9brHkaSETZvI