спори автомобільних перевізників

Адвокатське об’єднання «Вишневий і Партнери» має десятилітній досвід надання комплексної правової допомоги підприємствам, які здійснюють перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування.

Оскільки, даний вид діяльності підлягає ліцензуванню, фахівці Адвокатського об’єднання «Вишневий і Партнери» допоможуть підготувати необхідний перелік документів та отримати ліцензію на внутрішні перевезення пасажирів автобусами, а також внутрішні перевезення небезпечних вантажів вантажними автомобілями, причепами та напівпричепами або ж міжнародні перевезення пасажирів автобусами.

Автомобільний перевізник набуває права здійснювати перевезення пасажирів на підставі договору, укладеного з організатором конкурсу.

Неправомірний тиск на автомобільних перевізників контролюючі органи здійснюють шляхом проведення планових, позапланових, рейдових перевірок та перевірок з приводу дотримання ліцензійних умов. Результатами такого впливу є застосування до підприємств адміністративно – господарських та фінансових санкцій, а також прийняття рішень про позбавлення ліцензії на здійснення пасажирських перевезень.

Наше адвокатське об’єднання допоможе в судовому порядку відновити порушені права перевізників та за необхідності:

 • скасувати незаконні рішення про анулювання ліцензії,
 • скасувати постанови про накладення штрафів,
 • оспорити рішення суб’єктів владних повноважень.
 • Досвідчені адвокати та юристи зберуть необхідні докази та підготують правильну правову позицію, складуть позовні заяви та допоможуть в судовому порядку оскаржити та скасувати незаконні рішення, дії та бездіяльність.

Чи не систематично організатор конкурсу та конкурсний комітет вдаються до грубих порушень профільного законодавства, з метою надання переваги на перемогу потрібному їм автомобільному перевізнику. Систематично незаконно не допускаються до участі в конкурсі претенденти-перевізники, в результаті чого їх позбавляють права здійснювати пасажирські перевезення.

Наші спеціалісти допоможуть правильно підготувати підприємство для прийняття участі в конкурсі на перевезення пасажирів для одержання найвищих балів за системою оцінки пропозицій перевізників – претендентів, зокрема:

 •  сформувати та оформити необхідний перелік документів для прийняття участі в конкурсі;
 •  забезпечити представництво претендента на засіданні конкурсного комітету;
 •  здійснити оскарження неправомірних результатів конкурсу;
 •  в судовому порядку визнати протиправним та скасувати рішення конкурсного комітету та зобов’язати здійснити належний розгляд конкурсних пропозицій автомобільного перевізника.

ЦІНИ

Послуга Ціна
Первинна консультація безкоштовно
Вивчення матеріалів справи, з’ясування обставин справи, підготовка правової позиції і тактики захисту клієнта від 500 грн
Підготовка адвокатського запиту про надання відомостей та документів від 500 грн
Підготовка заяви по суті спору (позовна заява, відзив, заперечення, пояснення) від 800 грн
Підготовка апеляційної, касаційної скарги на судове рішення від ‎1000 грн
Підготовка відзиву, заперечення проти апеляційної, касаційної скарги від ‎1000 грн
Підготовка клопотання, заяви стосовно процесуальних питань, які виникають під час судового розгляду від ‎500 грн
Прийняття участі в судовому засіданні від ‎900 грн

ЧОМУ ЗВЕРТАЮТЬСЯ ДО НАС?

Адвокати та юристи Адвокатського об’єднання «Вишневий і Партнери» підготують необхідні правові  документи та в судовому порядку оскаржать дії щодо складання незаконних результатів перевірок, а також спонукають організатора забезпечити виконання договірних зобов’язань.

Багаторічний досвід Адвокатського об’єднання «Вишневий і Партнери» у цій сфері діяльності, забезпечить ефективний та надійний захист бізнесу у сфері пасажирських перевезень.

Перевагами Адвокатського об’єднання «Вишневий і Партнери» є:

 • дотримання конфіденційності;
 • індивідуальний підхід;
 • доступний рівень цін на послуги;
 • високий професіоналізм
 • оперативне виконання;

Звертайтеся до компанії «Вишневий і Партнери» також,  якщо вам потрібна юридична допомога у сфері кримінального права, комплексне юридичне обслуговування бізнесу або інші послуги юридичного характеру.

This post is also available in: Russian