До адвокатського об’єднання «Вишневий та Партнери» звернувся клієнт, який повідомив, що 31 грудня 2016 року за його участі трапилась дорожньо-транспортна пригода й працівники поліції, що прибули на місце події, вбачають саме в його діях порушення правил дорожнього руху, які перебувають у причинно-наслідковому зв’язку з цією пригодою.

В свою чергу, клієнт наполягав на своїй невинуватості стверджуючи, що у момент ДТП він дійсно керував автомобілем «Honda CR-V», виїжджав з другорядної дороги та пересвідчившись, що ліворуч від нього зупинився трамвай, з якого виходять пасажири, та що він не створює нікому перешкод, почав рух прямо.

Однак, інший водій на автомобілі «Volkswagen Polo», хоча і рухався по головній дорозі, не дотримався правил дорожнього руху, не зупиняючись, оминаючи пішоходів, на великій швидкості здійснив зіткнення з автомобілем «Honda CR-V».

В ході розгляду справи, за клопотанням адвоката Вишневого О.В. адміністративні матеріали були направлені на дооформлення в зв’язку з тим, що на схемі місця ДТП відсутні координати місця зіткнення транспортних засобів. Вказані недоліки були усунуті.

Крім того, під час розгляду справи, за клопотанням адвоката Вишневого О.В. була проведена судова авто-технічна експертиза, висновок якої вказав, що виїжджаючи з другорядної дороги на перехрестя, водій автомобіля «Honda CR-V» не створював перешкоди чи небезпеки для руху жодному учаснику, в тому числі і водію автомобіля «Volkswagen Polo» який, перебуваючи на головній дорозі, не мав права на рух.

Також допитані в суді свідки вказали, що дійсно, в момент висадки трамваєм пасажирів на зупинці, автомобіль «Volkswagen Polo», рухався об’їжджаючи їх.

Проаналізувавши усі наявні у справі докази, суд дійшов до висновку про відсутність в діях клієнта складу адміністративного правопорушення, відповідальність за яке передбачена ст.124 КУпАП, у зв’язку з чим закрив провадження у справі.

На даний момент вирішується питання про притягнення водія «Volkswagen Polo» до адміністративної відповідальності.

image002

image003

image004

image005

This post is also available in: Russian