adminvidpovidal130

Дніпровським районним судом міста Києва під головуванням судді Метелешко О.В. було винесено постанову про закриття справи про адміністративне правопорушення за ч. 1 ст. 130 КУпАП у зв’язку з відсутністю складу адміністративного правопорушення.
Судом було встановлено, що працівниками патрульної поліції був порушений встановлений порядок проходження огляду на стан алкогольного сп’яніння, а саме те, що особа, яка притягала до адміністративної відповідальності, будучи не згодним з результатами огляду на місці зупинки, не був працівниками поліції направлений до найближчого закладу охорони здоров’я для проведення медичного огляду.
Крім цього, огляд на стан алкогольного сп’яніння проводився за допомогою приладу «Драгер» Alcotcst 6810, який не включений до Державного реєстру медичної техніки та виробів медичного призначення, дозволених для застосування на території України медичних виробів.
Також, у протоколі про адміністративне правопорушення містяться підписи двох свідків, які нібито були присутні під час огляду на стан сп’яніння особи, яка притягалася до адміністративної відповідальності, Однак, як було встановлено у судовому засіданні та підтверджено показами свідків, вони, не були присутні під час огляду на стан алкогольного сп’яніння, а були викликані поліцейським тільки після того як вже було складного протокол та написані пояснення.
Таким чином, Суддя дослідивши всі наявні докази, прийняла законне рішення та закрила провадження по справі за відсутністю складу адміністративного правопорушення.

1 2 3 4 5 6