Суд виніс вирок у смертельній дтп, яким водія засудив до 3 років позбавлення волі та стягнув з нього на користь потерпілих 700 000 грн. заподіяної шкоди.

Майже через 3 роки після надходження справи до суду, суд ухвалив обвинувальний вирок у резонансній справі за фактом ДТП, якою спричинено смерть потерпілого.

Події відбувались у червні 2019 року в Дніпровському районі міста Києва.

На проїзній частині бульвару Перова, відбулось зіткнення чотирьох легкових автомобілів.

В результаті даної ДТП пасажири одного з легкових автомобілів отримали тілесні ушкодження та були госпіталізовані. Один з пасажирів від отриманих травм помер в лікарні.

Відносно винного водія до Дніпровського районного суду міста Києва було скеровано обвинувальний акт.

istock-1174989977_d_850Хоч обвинувачений і визнав свою вину, однак розгляд справи тривав декілька років.

Судові засідання постійно зривались, а слухання справи переносились. І основною причиною такого «затяжного» судового процесу стали саме дії обвинуваченого, який постійно ініціював відкладення розгляду справи. Оголошений у 2020 році карантин також став принагідним цьому інструментом.

У справі, на момент завершення судового розгляду, налічувалось понад 30 клопотань про відкладення розгляду справи.

347c7498ccf0ae05db4a1c91f748a6dbЗ одного боку, декларуючи про визнання своєї вини та про щире каяття, обвинувачений, як під час свого допиту, так і в судових дебатах, звертав увагу суду на тому, що потерпіла є особою похилого віку – 1933 року народження, цим самим намагався сформувати враження у суду, що по суті, тяжких наслідків не відбувалось, а життя, як вказав обвинувачений, – продовжується далі.

Ухвалюючи обвинувальний вирок та призначаючи реальну міру покарання, суд не взяв до уваги визнання обвинуваченим вини, а також враховував і те, що в результаті ДТП обвинувачений не сплатив на користь потерпілих навіть часткової компенсації.

Врешті, суд визнав обвинуваченого винним та призначив йому покарання у виді 3 років позбавлення волі з позбавленням права керування транспортними засобами на 1 рік, а також задовольнив цивільні позови потерпілих, стягнувши на їх користь матеріальну та моральну шкоду в сумі понад 700 000.00 грн.


Якщо у Вас виникли додаткові питання для отримання консультації телефонуйте в Адвокатське об’єднання «Вишневий і Партнери»:  + 38 (098) 000 2411 або пишіть: vyshnevyi.partners@gmail.com

Ми в соціальних мережах:

Facebook  https://www.facebook.com/Vyshnevyi.partners

Instagram https://www.instagram.com/vyshnevyi_partners/

Telegram  https://t.me/vyshnevyi

Youtube https://www.youtube.com/channel/UC3Az6EVAf9brHkaSETZv

Оставь свой E-mail,
чтобы скачать шаблон

Ваше имя

Телефон

Ваш e-mail

×

photo_2021-02-04_14-05-50_cr

Записаться на консультацию с Александром Вишневым

Это личное знакомство с Александром в течении 1-2 часов. В процессе общения Вы раскрываете суть проблемы, предоставляете необходимые документы для анализа и получаете ответы на вопросы.
Стоимость консультации — от 1 000 грн.

Ваше имя

Телефон

×

consultation 

Консультация

от 1 000 грн.

Это личное знакомство длительностью 1 час. Во время консультации Вы подробно описываете сложившуюся ситуацию, предоставляете необходимые документы для детального анализа и получаете ответы на вопросы, которые Вас интересуют.

×

consultation 

Брачный договор

от 2500 грн.

Заключение договора – один из наиболее удобных и эффективных способом достижения согласия между людьми. В договорном порядке можно разделить имущество, согласовать вопросы касательно воспитания ребенка и выплаты алиментов. Наибольшим плюсом этого процесса является то, что каждая из сторон имеет возможность контролировать ситуацию и принимать решения в равной доле.

×

consultation 

Медиация

от 5000 грн.

Семейная медиация – это способ мирного урегулирования конфликта между сторонами с помощью не заинтересованной стороны (медиатора – семейного адвоката). Адвокаты “Вишневый и Партнеры” обладают необходимыми знаниями и помогут Вам найти решение ситуации, которое подойдет обеим сторонам.

×

consultation 

Судебное урегулирование

от 10000 грн.

Если все-таки Вам не удалось достичь понимания с другой стороной, спор можно решить в судебном порядке. Адвокаты “Вишневый и партнеры” имеют 10-ти летний опыт представления интересов в суде, поэтому нам под силу вести дело любой сложности.

×