Обшук в офісі: як підготуватися і діяти в ході обшуку?

photo_2021-12-21_12-48-32

Але обшук сам по собі не є кінцевою метою силовиків. Зазвичай це засіб залякування співробітників і створення складнощів в роботі підприємства.

Адвокатське об’єднання «Вишневий і Партнери» спеціалізується на юридичному захисті бізнесу.  З досвіду нашої компанії і досвіду наших клієнтів, співробітники яких пройшли тренінг по обшуків, якісна підготовка – це не менш 2/3 успіху під час самого обшуку.

Адже коли працівники компанії бояться, панікують, не знають своїх прав, не мають чітких алгоритмів дій в конкретних ситуаціях – це ідеальні умови для роботи силовиків. Саме під час таких обшуків вилучається найбільше комп’ютерної техніки, готівки, документів, і добувається найбільше інформації, яку потім можна використовувати проти керівників і власників бізнесу.

Наша адвокатська компанія проводить внутрішні тренінги по обшуків для підприємств у м. Київ.

Також ми проводимо такі тренінги в інших містах України.

Тренінг «Як правильно діяти під час обшуку на підприємстві» від адвоката Олександра Вишневого допоможе дати відсіч спробам незаконного тиску на ваш бізнес, заощадить ваші гроші і позбавить від безсонних ночей.

45_mainЯк підготуватися до обшуку в офісі?

Перш за все, потрібно розуміти, що обшуки не відбуваються з попереднім повідомленням компанії, і часу на підготовку ніхто не дасть. Тому всім підприємствам, особливо тим, хто працює в «ризикованих» сферах бізнесу, потрібно бути завжди готовими до того, що одного разу на порозі можуть виявитися співробітники  правоохоронних органів. Виходячи з цього факту, стратегія дій під час обшуку, чітко розпланований алгоритм і розписані ролі повинні бути продумані заздалегідь, а всі співробітники повинні пройти тренінги та навчання на тему – обшук в офісі: як себе вести і що робити.

Від обшуку в офісі не застрахована жодна компанія, тому до нього потрібно готуватися заздалегідь. Всі співробітники повинні знати, що і як робити, щоб мінімізувати ризики. Також слід відразу ж викликати на місце адвоката – він допоможе захистити інтереси підприємства від неправомірних дій правоохоронців.

185275

Наша команда складається з практикуючих Адвокатів, які мають досвід роботи та особисто взяли участь не в одній сотні обшуків та інших слідчих дій.

Адвокати “Вишневий і Партнери” підготують Ваших співробітників до проведення обшуку і супутніх дій правоохоронних органів.

Проведення тренінгу з обшуків дозволить мінімізувати ризики і негативні наслідки пов’язані з:

1. Вилученням коштів підприємства, або особистих коштів;
2. Вилученням статутних документів, печаток;
3. Вилученням сервера і фактичної блокування роботи;
4. Дачею показань, які будуть посилювати правову позицію;
5. Витоком конфіденційної інформації про ваших клієнтів, контрагентів і партнерів;
6. Деморалізацією трудового колективу, підривом робочого ентузіазму, корпоративної культури, або особистих відносин між конкретними співробітниками;
7. Відсутністю структури поведінки співробітників підприємства під час обшуку.

В1-209 ході тренінгів співробітники підприємства навчаться:

1. Оцінювати і мінімізувати ризики у випадках відвідування підприємствах правоохоронцями;
2. Запобігати спонтанним і незаконним викликам і допитам співробітників підприємства;
3. Чіткому алгоритму поведінки і дій під час обшуку та інших слідчих дій;
4. Отримають нові практичні знання і навички.

Виникли додаткові питання? Для отримання консультації телефонуйте в Адвокатське об’єднання «Вишневий і Партнери»: + 38 (098) 000 2411 або пишіть: vyshnevyi.partners@gmail.com

Ми в соціальних мережах:

Facebook  https://www.facebook.com/Vyshnevyi.partners

Telegram  https://t.me/vyshnevyi

Instagram https://www.instagram.com/vyshnevyi.partners

Youtube https://www.youtube.com/channel/UC3Az6EVAf9brHkaSETZvI-A

  • Тренінг для співробітників підприємства. Алгоритм поведінки під час обшуку.
  • {{content-1}}
  • Тренінг для співробітників підприємства. Основні правила захисту бізнесу під час перевірок.
  • {{content-1}}
  • Тренінг для співробітників підприємства. Виїмки та арешти.
  • {{content-1}}

Якщо Ви хочете замовити тренінг для Ваших співробітників, заповніть форму і ми Вам зателефонуємо

This post is also available in: Russian

Оставь свой E-mail,
чтобы скачать шаблон

Ваше имя

Телефон

Ваш e-mail

×

photo_2021-02-04_14-05-50_cr

Записаться на консультацию с Александром Вишневым

Это личное знакомство с Александром в течении 1-2 часов. В процессе общения Вы раскрываете суть проблемы, предоставляете необходимые документы для анализа и получаете ответы на вопросы.
Стоимость консультации — от 1 000 грн.

Ваше имя

Телефон

×

consultation 

Консультация

от 1 000 грн.

Это личное знакомство длительностью 1 час. Во время консультации Вы подробно описываете сложившуюся ситуацию, предоставляете необходимые документы для детального анализа и получаете ответы на вопросы, которые Вас интересуют.

×

consultation 

Брачный договор

от 2500 грн.

Заключение договора – один из наиболее удобных и эффективных способом достижения согласия между людьми. В договорном порядке можно разделить имущество, согласовать вопросы касательно воспитания ребенка и выплаты алиментов. Наибольшим плюсом этого процесса является то, что каждая из сторон имеет возможность контролировать ситуацию и принимать решения в равной доле.

×

consultation 

Медиация

от 5000 грн.

Семейная медиация – это способ мирного урегулирования конфликта между сторонами с помощью не заинтересованной стороны (медиатора – семейного адвоката). Адвокаты “Вишневый и Партнеры” обладают необходимыми знаниями и помогут Вам найти решение ситуации, которое подойдет обеим сторонам.

×

consultation 

Судебное урегулирование

от 10000 грн.

Если все-таки Вам не удалось достичь понимания с другой стороной, спор можно решить в судебном порядке. Адвокаты “Вишневый и партнеры” имеют 10-ти летний опыт представления интересов в суде, поэтому нам под силу вести дело любой сложности.

×