73169013_2621607361229002_4748672265166520320_o

Ухвалою слідчого судді Голосіївського районного суду м. Києва від 22 жовтня 2019 року відмовлено слідчому ГУ НП в м.Києві у задоволенні клопотання про застосування запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою

Ухвалою слідчого судді Голосіївського районного суду м. Києва від 22 жовтня 2019 року відмовлено слідчому ГУ НП в м.Києві у задоволенні клопотання про застосування запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою відносно молодого хлопця, якому напередодні органи поліції повідомили про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 190 КК України.
Слідчий суддя визнав безпідставним застосування до юнака найсуворішого запобіжного заходу, який у результаті збігу тяжких сімейних обставин, аби допомогти своєму старшому брату, що з дитинства прикутий до ліжка та матері, яка постійно доглядає за братом, та також є непрацездатною, отримав у відділенні банку на підставі довіреності грошові кошти. Довіреність на зняття готівки йому передав товариш, який працював у банківській сфері і завірив, що така операція є легальною. Проте, як виявилось згодом, то ця довіреність містила ознаки підроблення. У такий спосіб, юнак сам того не усвідомлюючи вчинив дії, які в подальшому органами досудового розслідування, були кваліфіковані як шахрайство.
Разом із тим, слідчим суддею враховано наявність в підзахисного родини, його молодий вік, репутацію, характеризуючі обставини, а також те, що хлопець є неодноразовим фіналістом та призером міжнародних фестивалів з бального, спортивного та латино-американського танцю, що власне стало підставою для прийняття відносного нього альтернативного, не пов’язаного з триманням під вартою, обмежувального заходу.