news_big_new_%d0%b7%d0%b5%d0%bc%d0%b5%d0%bb%d1%8c%d0%bd%d1%8b%d0%b9-%d1%83%d1%87%d0%b0%d1%81%d1%82%d0%be%d0%ba5bfb018b41038

Чи потрібно змінювати містобудівні умови та обмеження при зміні власника ділянки?

Які дії необхідно вчинити, якщо відбулась зміна власника у ділянки із забудовою, а містобудівні умови та обмеження вже видано.

“Містобуди – це документ, який видається на забудову земельної ділянки. Згідно з Законом України «Про регулювання містобудівної діяльності» МУО необхідні для проектування об’єкта будівництва. Отже, зі зміною власника ділянки містобудівні умови та обмеження на забудову залишаються такими ж і є чинними до завершення будівництва”, – йдеться в повідомленні.

Однак, за його словами, отримувати нові МУО потрібно у тому разі, якщо новий власник змінив плани щодо будівництва. Наприклад, попередній проект передбачав спорудження багатоповерхового житлового будинку, а новий забудовник має намір побудувати офісний центр. Тоді змінюються також і вимоги до об’єкта, які Департамент містобудування та архітектури КМДА повинен вказати в МУО.

Якщо плани власника змінились, він повинен зібрати документи для одержання містобудів та подати їх до Департаменту через ЦНАП.

Якщо у Вас виникли додаткові питання для отримання консультації телефонуйте в Адвокатське об’єднання «Вишневий і Партнери»: + 38 (098) 000 2411 або пишіть: vyshnevyi.partners@gmail.com

Ми в соціальних мережах:

Facebook  https://www.facebook.com/Vyshnevyi.partners

Telegram  https://t.me/vyshnevyi

Instagram https://www.instagram.com/vyshnevyi.partners

Youtube https://www.youtube.com/channel/UC3Az6EVAf9brHkaSETZvI-A