183298246_2823452921253448_8333416765215506199_n

Повернули власнику безпідставно вилучений автомобіль

В грудні 2020 року Головним управлінням Національної поліції в Київській області було затримано п’ять осіб, яким інкриміновано вчинення бандитизму, розбою та незаконного заволодіння транспортними засобами.
Відразу ж було проведено численні невідкладні обшуки житла, під час яких слідчими вилучено з помешкань все, що «потрапляло під руку»: одяг, взуття, мобільні телефони, картки, флеш-накопичувачі, документи, обручки подружжя і навіть свідоцтво про розірвання шлюбу брата. Окрім того, було проведено обшуки в транспортних засобах.photo_2021-05-24_10-55-59
Вказуючи на вчинення особливо тяжкого злочину та резонансність справи, слідчим були подані клопотання про застосування запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою, проведення обшуків та накладення арешту на вилучене майно, які були задоволені слідчим суддею. Під приводом того, що вилучені речі є доказом вчинення злочину, було накладено арешт на все вилучене майно.
Фактично сім’я підозрюваного, захист якого здійснює адвокатське об’єднання, була позбавлена права користуватися майном, яке немає жодного відношення до кримінального провадження та на яке в матеріалах відсутнє будь-яке посилання.
Стороною захисту зібрано докази того, що вилучений транспортний засіб, на який накладено арешт, зареєстрований та перебував у постійному користуванні зовсім іншої особи та не має жодного відношення до кримінального провадження. Вказаний транспортний засіб не може бути доказом, так як не містить ніяких відомостей, які можуть бути використані як докази вчинення злочину, а тому стороною захисту подано клопотання про скасування арешту.
Слідчим суддею проаналізовано кожен аркуш матеріалів кримінального провадження та встановлено, що жоден документ не вказує на будь-яке відношення вилученого транспортного засобу до кримінального провадження.
Слідчий суддя скасував арешт на транспортний засіб, оскільки відсутні підстави його подальшого застосування.
Захисниками подано також клопотання щодо скасування арешту, накладеного й на інше майно в даному кримінальному провадженні.
Наразі розгляд даних клопотань триває.

Якщо у Вас виникли додаткові питання для отримання консультації телефонуйте в Адвокатське об’єднання «Вишневий і Партнери»: + 38 (098) 000 2411 або пишіть: vyshnevyi.partners@gmail.com

Ми в соціальних мережах:

Facebook  https://www.facebook.com/Vyshnevyi.partners

Telegram  https://t.me/vyshnevyi

Instagram  https://instagram.com/vyshnevyi.partners?utm_medium=copy_link

Youtube https://www.youtube.com/channel/UC3Az6EVAf9brHkaSETZvI-A

Оставь свой E-mail,
чтобы скачать шаблон

Ваше имя

Телефон

Ваш e-mail

×

photo_2021-02-04_14-05-50_cr

Записаться на консультацию с Александром Вишневым

Это личное знакомство с Александром в течении 1-2 часов. В процессе общения Вы раскрываете суть проблемы, предоставляете необходимые документы для анализа и получаете ответы на вопросы.
Стоимость консультации — от 1 000 грн.

Ваше имя

Телефон

×

consultation 

Консультация

от 1 000 грн.

Это личное знакомство длительностью 1 час. Во время консультации Вы подробно описываете сложившуюся ситуацию, предоставляете необходимые документы для детального анализа и получаете ответы на вопросы, которые Вас интересуют.

×

consultation 

Брачный договор

от 2500 грн.

Заключение договора – один из наиболее удобных и эффективных способом достижения согласия между людьми. В договорном порядке можно разделить имущество, согласовать вопросы касательно воспитания ребенка и выплаты алиментов. Наибольшим плюсом этого процесса является то, что каждая из сторон имеет возможность контролировать ситуацию и принимать решения в равной доле.

×

consultation 

Медиация

от 5000 грн.

Семейная медиация – это способ мирного урегулирования конфликта между сторонами с помощью не заинтересованной стороны (медиатора – семейного адвоката). Адвокаты “Вишневый и Партнеры” обладают необходимыми знаниями и помогут Вам найти решение ситуации, которое подойдет обеим сторонам.

×

consultation 

Судебное урегулирование

от 10000 грн.

Если все-таки Вам не удалось достичь понимания с другой стороной, спор можно решить в судебном порядке. Адвокаты “Вишневый и партнеры” имеют 10-ти летний опыт представления интересов в суде, поэтому нам под силу вести дело любой сложности.

×