photo_2021-12-25_13-17-48

Що робити, коли страхового відшкодування недостатньо для повного покриття шкоди, яку Вам було завдано в результаті з ДТП?

Проте, одним з найбільш актуальних запитань у водіїв – це що робити, коли отриманих від Страхової компанії коштів недостатньо для повного відшкодування завданої шкоди.
Три фактори, які впливають на розмір Страхового відшкодування.
Перший – Ліміт відповідальності страховика – це грошова сума, в межах якої страхова компанія проводить виплату страхового відшкодування. Ліміт відповідальності зазначається у полісі обов’язкового страхування винуватця ДТП. Як правило за шкоду заподіяну майну на одного потерпілого ліміт відповідальності встановлюється у розмірі 130 тис грн.
Тобто, якщо потерпілому завдано шкоди на суму 200 тис. грн. то зобов’язання страхової компанії обмежуються лімітом відповідальності в сумі130 тис. грн. яка визначена в полісі винуватця ДТП.
Другий фактор – Страхова компанія відшкодовує розмір матеріального збитку а не вартість відновлювального ремонту пошкодженого транспортного засобу.
Вартість відновлювального ремонту це грошові витрати які слід понести для повного відновлення пошкодженого авто.
В той же час, страхова компанія відшкодовує витрати, пов’язані з відновлювальним ремонтом автомобіля, але з урахуванням його фізичного зносу, який визначається на підставі відповідної методики.
Наприклад, якщо вашому авто більше 12 років то буде застосовано максимальний коефіцієнт фізичного зносу – 0,7 – що складає аж 70% вартості деталі яка підлягає заміні.
Ви вже можете собі уявити на скільки зменшиться розмір страхового відшкодування якщо ваше авто наприклад 2007 року випуску.
І третій фактор який впливає на розмір страхового відшкодування – це франшиза, частина збитку, що відшкодовується винуватцем ДТП а не страховою компанією. Розмір франшизи визначений у полісі винуватця ДТП.
Таким чином, ви повинні розуміти, що страхового відшкодування вочевидь не вистачить для повного відновлення пошкодженого авто і відповідно до закону ця різниця стягується саме з винуватця ДТП або добровільно або в судовому порядку.
Оставь свой E-mail,
чтобы скачать шаблон

Ваше имя

Телефон

Ваш e-mail

×

photo_2021-02-04_14-05-50_cr

Записаться на консультацию с Александром Вишневым

Это личное знакомство с Александром в течении 1-2 часов. В процессе общения Вы раскрываете суть проблемы, предоставляете необходимые документы для анализа и получаете ответы на вопросы.
Стоимость консультации — от 1 000 грн.

Ваше имя

Телефон

×

consultation 

Консультация

от 1 000 грн.

Это личное знакомство длительностью 1 час. Во время консультации Вы подробно описываете сложившуюся ситуацию, предоставляете необходимые документы для детального анализа и получаете ответы на вопросы, которые Вас интересуют.

×

consultation 

Брачный договор

от 2500 грн.

Заключение договора – один из наиболее удобных и эффективных способом достижения согласия между людьми. В договорном порядке можно разделить имущество, согласовать вопросы касательно воспитания ребенка и выплаты алиментов. Наибольшим плюсом этого процесса является то, что каждая из сторон имеет возможность контролировать ситуацию и принимать решения в равной доле.

×

consultation 

Медиация

от 5000 грн.

Семейная медиация – это способ мирного урегулирования конфликта между сторонами с помощью не заинтересованной стороны (медиатора – семейного адвоката). Адвокаты “Вишневый и Партнеры” обладают необходимыми знаниями и помогут Вам найти решение ситуации, которое подойдет обеим сторонам.

×

consultation 

Судебное урегулирование

от 10000 грн.

Если все-таки Вам не удалось достичь понимания с другой стороной, спор можно решить в судебном порядке. Адвокаты “Вишневый и партнеры” имеют 10-ти летний опыт представления интересов в суде, поэтому нам под силу вести дело любой сложности.

×