240376986_4499118316811221_7956555781621228074_n-1

Як отримати страхове відшкодування після ДТП?

          У попередньому відео я розповів про алгоритм дій водія, який потрапив у ДТП.
Сьогодні я розповім вам як повинен діяти потерпілий в ДТП у відносинах з страховою компанією.
1. Перш за все варто знати, що з моменту ДТП у вас є три робочих дні, щоб повідомити письмово Вашу страхову компанію про настання страхового випадку.
2. Для цього Вам необхідно приїхати в офіс страхової компанії та скласти заяву про настання страхового випадку за встановленим зразком.
3. До заяви необхідно додати поліс автоцивілки, свідоцтво про реєстрацію автомобіля, посвідчення водія, паспорт та ідентифікаційний код, а також за наявності схему місця ДТП, пояснення учасників, протокол про притягнення до адмін. відповідальності, фото та відео з місця події.
4. За наявності слід надати також документи, що підтверджують розмір завданих збитків. Це може бути рахунок-фактура з СТО, або інший документ, в якому відображено інформацію про перелік пошкоджень і вартість ремонту Вашого автомобіля.
5. Страхова компанія зобов’язана направити свого представника для проведення огляду пошкодженого транспортного засобу з метою визначення розміру завданих Вам збитків.
6. Цей огляд я рекомендую проводити на СТО, з метою виявлення усіх, в тому числі, і прихованих пошкоджень. Оскільки в протилежному випадку Вам буде важко довести, що не враховані експертом пошкодження утворились саме в результаті ДТП.
7. Слід також розуміти, що право на отримання страхового відшкодування має лише потерпіла особа, а не винуватець ДТП.
8. Хто є винуватцем – вирішує суд, який за результатом розгляду справи про адміністративне правопорушення своєю постановою визнає особу винною та притягає її до адміністративної відповідальності.
9. Після одержання постанови суду потерпілий подає до страхової компанії винуватця заяву про виплату страхового відшкодування.
10. До заяви потерпілий приєднує судове рішення та інші документи, необхідні для здійснення страхової виплати.
11. Також варто знати, що законодавством встановлений граничний строк для подання заяви про виплату страхового відшкодування, який становить – 1 рік з моменту настання дорожньо-транспортної пригоди для відшкодування шкоди, завданої майну, та 3 роки для відшкодування шкоди завданої життю та здоров’ю.
12. Після подання заяви про виплату, страхова компанія здійснює відшкодування завданого потерпілому матеріального збитку в межах встановленого ліміту відповідальності.
          Отже, у цьому відео я розповів Вам як діяти у відносинах з страховою компанією, а вже в наступному відео я дам відповідь на питання: як ефективно захистити себе в суді під час розгляду справи про адміністративне правопорушення як з боку потерпілого, так і з боку особи, яка притягається до адміністративної відповідальності.

Якщо у Вас виникли додаткові питання для отримання консультації телефонуйте в Адвокатське об’єднання «Вишневий і Партнери»:  + 38 (098) 000 2411 або пишіть: vyshnevyi.partners@gmail.com

Ми в соціальних мережах:

Facebook  https://www.facebook.com/Vyshnevyi.partners

Instagram https://www.instagram.com/vyshnevyi_partners/

Telegram  https://t.me/vyshnevyi

Youtube https://www.youtube.com/channel/UC3Az6EVAf9brHkaSETZv

Оставь свой E-mail,
чтобы скачать шаблон

Ваше имя

Телефон

Ваш e-mail

×

photo_2021-02-04_14-05-50_cr

Записаться на консультацию с Александром Вишневым

Это личное знакомство с Александром в течении 1-2 часов. В процессе общения Вы раскрываете суть проблемы, предоставляете необходимые документы для анализа и получаете ответы на вопросы.
Стоимость консультации — от 1 000 грн.

Ваше имя

Телефон

×

consultation 

Консультация

от 1 000 грн.

Это личное знакомство длительностью 1 час. Во время консультации Вы подробно описываете сложившуюся ситуацию, предоставляете необходимые документы для детального анализа и получаете ответы на вопросы, которые Вас интересуют.

×

consultation 

Брачный договор

от 2500 грн.

Заключение договора – один из наиболее удобных и эффективных способом достижения согласия между людьми. В договорном порядке можно разделить имущество, согласовать вопросы касательно воспитания ребенка и выплаты алиментов. Наибольшим плюсом этого процесса является то, что каждая из сторон имеет возможность контролировать ситуацию и принимать решения в равной доле.

×

consultation 

Медиация

от 5000 грн.

Семейная медиация – это способ мирного урегулирования конфликта между сторонами с помощью не заинтересованной стороны (медиатора – семейного адвоката). Адвокаты “Вишневый и Партнеры” обладают необходимыми знаниями и помогут Вам найти решение ситуации, которое подойдет обеим сторонам.

×

consultation 

Судебное урегулирование

от 10000 грн.

Если все-таки Вам не удалось достичь понимания с другой стороной, спор можно решить в судебном порядке. Адвокаты “Вишневый и партнеры” имеют 10-ти летний опыт представления интересов в суде, поэтому нам под силу вести дело любой сложности.

×