Відносно адвоката Вишневого Олександра Вікторовича було складено постанову про адміністративне правопорушення, передбачене ч. 3 ст. 122 КУпАП

Так, Вишневий О.В. звернувся з адміністративним позовом про визнання протиправною та скасування постанови, у зв’язку з тим, що він перебував у салоні автомобіля в якості пасажира. Однак, працівники поліції, всупереч вимогам закону, не встановили особу правопорушника, та притягнули до адміністративної відповідальності особу, яка не була суб’єктом правопорушення.

Таким чином, судом було встановлено, що адвокат Вишневий О.В. знаходився на передньому пасажирському сидінні, та не перебував за кермом транспортного засобу, а відтак постанова про адміністративне правопорушення є протиправною.

Судом було встановлено, що інспектором Управління патрульної поліції у м. Києві неправомірно було притягнуто Вишневого О.В. до адміністративної відповідальності за ч. 3 ст. 122 КУпАП, та скасовано постанову про притягнення адвоката до адміністративної відповідальності.

img_0001

img_0002

img_0003

img_0004

img_0005