0192

В ході представництва інтересів клієнта в суді, адвокат, з метою збирання доказів звернувся з адвокатськими запитами до Виконавчого комітету Ірпінської міської ради Київської області щодо надання інформації та копій документів.

Однак,  Виконавчим комітетом Ірпінської міської ради Київської області всі без виключення адвокатські запити було проігноровано та у передбачений Законом України “Про адвокатуру та адвокатську діяльність” п’ятиденний строк відповіді на адвокатські запити надано не було.

Вважаючи регламентоване профільним законом право порушеним, адвокат звернувся до Ірпінського міського суду Київської області з позовом, в якому просив суд зобов’язати  Виконавчий комітет Ірпінської міської ради надати запитувану в адвокатських запитах інформацію та копії документів, необхідні для належного представництва інтересів клієнта в суді.

Постановою Ірпінського міського суду Київської області від 12.12. 2017 року позов адвоката до Виконавчого комітету Ірпінської міської ради Київської області задоволено в повному обсязі.

У рішенні суд констатував порушення з боку Виконавчого комітету Ірпінської міської ради Київської області положень Закону України “Про адвокатуру та адвокатську діяльність”, у зв’язку з чим визнав бездіяльність Виконавчого комітету Ірпінської міської ради Київської області, яка полягає у ненаданні запитуваної інформації на адвокатські запити протиправною та  зобов’язав надати запитувану інформацію, відомості та документи.

P.S. Постановою Київського апеляційного адміністративного суду від 12.04.2018р. апеляційну скаргу Виконавчого комітету Ірпінської міської ради Київської області залишити без задоволення, а постанову Ірпінського міського суду Київської області від 12 грудня 2017 року – без змін.  Текст постанови

This post is also available in: Russian