Адвокат по ст.130 КУпАП                

ЯКА ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ ЗА СТ. 130 КУПАП?photo_2021-03-21_18-08-19

Відповідальність за ст. 130 КУпАП наступає як за керування транспортними засобами особами в стані алкогольного, наркотичного чи іншого сп’яніння або під впливом лікарських препаратів, так і за відмову від проходження огляду на стан сп’яніння.

При цьому розмір штрафу та строк, на який позбавляють прав також аналогічний, що за керування в стані сп’яніння, що за відмову від проходження огляду.

Тобто факт відмови від проходження огляду є самостійним правопорушенням, і передбачає ту ж відповідальність водія, що й за керування в стані сп’яніння.

17 березня 2021 набули чинності зміни до ст. 130 КУпАП, які передбачають розмір нових штрафів.

%d1%88%d1%82%d1%80%d0%b0%d1%84%d0%b8-%d0%b2%d0%b8%d1%88%d0%bd%d0%b5%d0%b2%d0%b8%d0%b9-16-03

Відповідальність за ст. 130 КУпАП

1)         Частина 1 статті 130 КУпАПштраф 17 000 грн. та позбавлення прав строком на 1 рік.

2)         Частина 2 статті 130 КУпАПштраф 34 000 грн. та позбавлення прав строком на 3 роки та з оплатним вилученням транспортного засобу чи без такого або адміністративний арешт на строк 10 діб з позбавленням права керування транспортними засобами на строк 3 роки та з оплатним вилученням транспортного засобу чи без такого (за повторне порушення протягом року).

3)         Частина 3 статті 130 КУпАПштраф 51 000 грн. та позбавлення прав строком на 10 років та з конфіскацією транспортного засобу, який є у приватній власності порушника, або адміністративний арешт на строк 15 діб з позбавленням права керування транспортними засобами на строк десять років та з конфіскацією транспортного засобу, який є у приватній власності порушника (якщо особа двічі протягом року притягувалась до відповідальності).

Отже, якщо на Вас склали протокол за ч. 1 ст. 130 КУпАП з 17 березня 2021 року, то у разі доведення судом провини на Вас буде накладено штраф у розмірі 17 000 грн.,  а також позбавлено права керування на строк 1 рік. І це безальтернативно, суд не може застосувати лише штраф без позбавлення прав у разі  визнання особи винною.

При цьому, після закінчення 1 року з дня набрання рішення законної сили, яким вас було позбавлено прав, повернути їх можна буде лише після здачі іспиту у Сервісному центрі МВС.

ЯКИЙ СТРОК ПРИТЯГНЕННЯ ДО ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ ЗА СТ. 130 КУПАП?

Змін зазнала не тільки сама ст. 130 КУпАП, а й строк за який особу можуть притягнути до відповідальності.

ТОМУ УВАГА! Якщо до 17 березня 2021 року такий строк складав 3 МІСЯЦІ, і багато водіїв розраховували на закриття справи за закінченням строків для притягнення до відповідальності за ст. 130 КУПАП, то зараз строк складає вже ОДИН РІК.

Тобто, у суду є рік, щоб розглянути адміністративний протокол та притягнути особу до відповідальності за ст. 130 КУпАП. А відтак, закриття суддею справи з підстав закінчення строку притягнення до відповідальності є малоймовірним.

А тому радимо Вам уважно прочитати цю статтю та звернутись до адвоката, який зможе правильно та ефективно вибудувати стратегію для Вашого захисту в суді.photo_2021-02-07_18-11-05

ЯК УНИКНУТИ ПОКАРАННЯ ЗА СТ. 130 КУПАП?

Позбавлення водійських прав за 130 КУпАП не є компетенцією поліцейських, вони лише складають протокол та передають його до суду. Саме в суді вирішується доля протоколу, та вже на підставі зібраних  поліцейськими доказів суддя або визнає особу винною та притягає до відповідальності або закриває провадження у справі.

Є два варіанти, за яких водій може бути звільнений від відповідальності за  статтею 130 КУпАП:

  • Закриття провадження у справі у зв’язку з відсутністю складу адміністративного правопорушення.
  • Закриття провадження у справі у зв’язку із закінченням строків притягнення до відповідальності (однак на разі строк притягнення становить 1 рік, тобто для закриття справи по суті підставі справа має знаходитись на розгляді в суді саме першої інстанції більше 1 року з дня складення адміністративного протоколу).

Багато хто вирішує самостійно захищати себе в суді, цим самим заощадивши кошти на адвокатові.

Однак, у такому випадку попередньо радимо як мінімум замовити безкоштовну консультацію в адвоката, який зможе проконсультувати вас щодо того як розглядається справа в суді та на що варто звернути увагу.

ЧОМУ ПОТРІБНО ЗВЕРТАТИСЬ ДО АДВОКАТА?photo_2021-02-07_17-54-08

В 90% випадків судді притягають водіїв до відповідальності за ст.130 КУПАП, оскільки останні не можуть довести, що не керували у стані сп’яніння чи те, щ що працівники поліції порушили законодавство при складанні протоколу, що ставить під сумнів провину водія та виключає можливість притягнення його до відповідальності з призначенням йому штрафу та позбавленням водійських прав.

Адвокат аналізуючи матеріали вашої справи, на підставі наявного досвіду та напрацьованої практики зможе наголосити в суді на порушеннях, які були зроблені поліцейськими під час складання протоколу, а також звернути увагу судді на обставини за яких справа підлягає закриттю за відсутністю в діях особи складу адміністративного правопорушення за статтею 130 КУПАП.

ЯК МИ ПРАЦЮЄМО?

  1. Ви залишаєте заявку на сайті або телефонуєте по номеру 098 000 24 11.
  2. З Вами зв’язується наш адвокат та дізнається всі деталі вашої справи.
  3. Адвокат вибудовує лінію вашого захисту в суді.
  4. Укладаємо договір і починаємо працювати.

ВАРТІСТЬ ПОСЛУГ АДВОКАТА?

Вартість послуг адвоката по ст. 130 КУпАП складає від 10 000 грн.

Важливо! При укладенні договору сплачується лише половина гонорару адвоката.

Інша частина оплачується лише у разі позитивного результату в суді.

Наші перемоги:

%d0%bc%d1%82%d1%80%d1%81%d1%82

jgkbkvkbnvknbvnnvbnkvmnkvmnkvnkvbknmvb,nbvmvnvbm,nvn,,vmnb,vnb,vmn,vbmnvmnv.nmv,nv,mnv,nmv,nm,vnm,vnmv,mn,vmnv,mn,vnmv,mn,vnmv,nm,vmn,vmnv,mn,vmnvbmn,vmnv,mnvbmnkjkjZrcЯкщо у

Виникли додаткові питання?

Для отримання консультації телефонуйте в Адвокатське об’єднання «Вишневий і Партнери»: + 38 (098) 000 2411 або пишіть: vyshnevyi.partners@gmail.com

Ми в соціальних мережах:

Facebook  https://www.facebook.com/Vyshnevyi.partners

Telegram  https://t.me/vyshnevyi

Instagram https://www.instagram.com/vyshnevyi.partners

Youtube https://www.youtube.com/channel/UC3Az6EVAf9brHkaSETZvI-A

This post is also available in: Russian

Оставь свой E-mail,
чтобы скачать шаблон

Ваше имя

Телефон

Ваш e-mail

×

photo_2021-02-04_14-05-50_cr

Записаться на консультацию с Александром Вишневым

Это личное знакомство с Александром в течении 1-2 часов. В процессе общения Вы раскрываете суть проблемы, предоставляете необходимые документы для анализа и получаете ответы на вопросы.
Стоимость консультации — от 1 000 грн.

Ваше имя

Телефон

×

consultation 

Консультация

от 1 000 грн.

Это личное знакомство длительностью 1 час. Во время консультации Вы подробно описываете сложившуюся ситуацию, предоставляете необходимые документы для детального анализа и получаете ответы на вопросы, которые Вас интересуют.

×

consultation 

Брачный договор

от 2500 грн.

Заключение договора – один из наиболее удобных и эффективных способом достижения согласия между людьми. В договорном порядке можно разделить имущество, согласовать вопросы касательно воспитания ребенка и выплаты алиментов. Наибольшим плюсом этого процесса является то, что каждая из сторон имеет возможность контролировать ситуацию и принимать решения в равной доле.

×

consultation 

Медиация

от 5000 грн.

Семейная медиация – это способ мирного урегулирования конфликта между сторонами с помощью не заинтересованной стороны (медиатора – семейного адвоката). Адвокаты “Вишневый и Партнеры” обладают необходимыми знаниями и помогут Вам найти решение ситуации, которое подойдет обеим сторонам.

×

consultation 

Судебное урегулирование

от 10000 грн.

Если все-таки Вам не удалось достичь понимания с другой стороной, спор можно решить в судебном порядке. Адвокаты “Вишневый и партнеры” имеют 10-ти летний опыт представления интересов в суде, поэтому нам под силу вести дело любой сложности.

×