АДВОКАТ ПО ДТП 

    Причини виникнення ДТП абсолютно різні, починаючи від неуважності водіїв транспортних засобів внаслідок втоми і до навмисного порушення ними правил дорожнього руху, скоєних в стані алкогольного або наркотичного сп’яніння.
   При цьому незалежно від причини виникнення ДТП, його наслідки мають абсолютно прогнозований характер.
    І в разі, якщо в результаті ДТП було пошкоджено автомобілі, то при наявності елементарних знань законодавства захистити свої інтереси можливо без чиєї-небудь допомоги.
        Але, якщо ж в результаті виникнення ДТП заподіяно шкоду здоров’ю людей, то без кваліфікованої юридичної допомоги адвоката у кримінальних справах просто не обійтися.

Варто пам’ятати, що основні матеріали на підставі яких в подальшому буде будуватись вся доказова база в кримінальній справі, формуються відразу після ДТП, тому якісна робота адвоката саме на цій – початковій стадії, для захисту клієнта, є найбільш ефективною.

Першочергові кроки водія, який потрапив у ДТП! 
Практичні поради адвоката!  photo_2021-12-21_12-48-32

Мабуть на сьогодні важко знайти водія, який би в своєму житті не потрапив у ДТП чи не став її очевидцем.
Але ж які першочергові кроки слід вчинити водієві що потрапив в ДТП.
Перш за все необхідно:
1. Увімкнути аварійну світлову сигналізацію.
2. Вийти з автомобіля та встановити знак аварійної зупинки.
3. З’ясувати чи немає в результаті ДТП постраждалих осіб. Якщо є, то одразу викликати швидку медичну допомогу по телефону 103.
4. За можливості надати потерпілим особам першу медичну допомогу.
5. Після цього, одразу викликати працівників поліції по телефону 102.
6. Зробити за допомогою фото та відео масштабну зйомку загальної обстановки місця ДТП, зафіксувати елементи проїжджої частини з прив’язкою до автомобілів, їх взаємного розташування, зафіксувати їх пошкодження, гальмівні шляхи, стан шин та осип на проїжджій частині, який утворився в результаті контактування автомобілів.
7. Записати контактну інформацію учасників та очевидців ДТП.
8. Зробити фотокопію полісу обов’язкового страхування цивільно-правової відповідальності інших учасників ДТП.
9. Повідомити вашу страхову компанію про настання ДТП.
10. Слідкувати за тим, щоб до прибуття працівників поліції, транспортні засоби та предмети які мають відношення до ДТП не переміщувалися.
11. З’ясувати в учасників ДТП та очевидців події щодо наявності в їх авто відео-реєстратора на якому можуть бути зафіксовані обставини ДТП.
12. По прибуттю працівників поліції коректно та максимально точно розповісти про обставини настання полії. Надати письмові пояснення, де максимально точно відобразити власну версію події, механізм та причини настання ДТП.
13. Слідкувати за діями працівників поліції з метою здійснення ними точної фіксації на схемі місця ДТП всіх об’єктів та обставини, що стосуються події та можуть мати значення для об’єктивного визначення її причин.
14. Варто мати на увазі що у випадку незгоди з даними які відображено на схемі ви вправі викласти свої письмово зауваження.
15. Слід надати працівникам поліції всю наявну у вас інформацію та докази які свідчать про вашу непричетність або ж навпаки причетність іншого учасника до даної ДТП.
16. Після фіксації обставин ДТП та вивчення всієї доказової бази, працівниками поліції щодо особи, яка на їх думку, вчинила ДТП складається протокол про адміністративне правопорушення, який у подальшому передається до суду разом з іншими матеріалами.
17. У випадку незгоди з протоколом, у ньому мають бути відображені заперечення, в яких слід розкрити зміст обставин, чому саме особа не згодна з протоколом.
18. Після складання протоколу, його а також інші матеріали які складено на місці ДТП слід сфотографувати та зберегти.

photo_2021-12-25_13-17-48

Що робити, коли страхового відшкодування недостатньо для повного покриття шкоди, яку Вам було завдано в результаті з ДТП.  
Одним з найбільш актуальних запитань у водіїв – це що робити, коли отриманих від Страхової компанії коштів недостатньо для повного відшкодування завданої шкоди.  
Ми виділили три фактори які впливають на розмір Страхового відшкодування.
Перший – Ліміт відповідальності страховика – це грошова сума, в межах якої страхова компанія проводить виплату страхового відшкодування. Ліміт відповідальності зазначається у полісі обов’язкового страхування винуватця ДТП. Як правило за шкоду заподіяну майну на одного потерпілого ліміт відповідальності встановлюється у розмірі 130 тис грн.
Тобто, якщо потерпілому завдано шкоди на суму 200 тис. грн. то зобов’язання страхової компанії обмежуються лімітом відповідальності в сумі130 тис. грн. яка визначена в полісі винуватця ДТП.
Другий фактор – Страхова компанія відшкодовує розмір матеріального збитку а не вартість відновлювального ремонту пошкодженого транспортного засобу.
Вартість відновлювального ремонту це грошові витрати які слід понести для повного відновлення пошкодженого авто.
В той же час, страхова компанія відшкодовує витрати, пов’язані з відновлювальним ремонтом автомобіля, але з урахуванням його фізичного зносу, який визначається на підставі відповідної методики.
Наприклад, якщо вашому авто більше 12 років то буде застосовано максимальний коефіцієнт фізичного зносу – 0,7 – що складає аж 70% вартості деталі яка підлягає заміні.
Ви вже можете собі уявити на скільки зменшиться розмір страхового відшкодування якщо ваше авто наприклад 2007 року випуску.
І третій фактор який впливає на розмір страхового відшкодування – це франшиза, частина збитку, що відшкодовується винуватцем ДТП а не страховою компанією. Розмір франшизи визначений у полісі винуватця ДТП.
Таким чином, ви повинні розуміти, що страхового відшкодування вочевидь не вистачить для повного відновлення пошкодженого авто і відповідно до закону ця різниця стягується з винуватця ДТП або добровільно або в судовому порядку.

Як повинен діяти потерпілий в ДТП у відносинах з страховою компанією photo_2021-12-20_17-31-56

  1. Перш за все варто знати, що з моменту ДТП у вас є три робочих дні, щоб повідомити письмово Вашу страхову компанію про настання страхового випадку.
  2. Для цього Вам необхідно приїхати в офіс страхової компанії та скласти заяву про настання страхового випадку за встановленим зразком.
  3. До заяви необхідно додати поліс автоцивілки, свідоцтво про реєстрацію автомобіля, посвідчення водія, паспорт та ідентифікаційний код, а також за наявності схему місця ДТП, пояснення учасників, протокол про притягнення до адмін. відповідальності, фото та відео з місця події.
  4. За наявності слід надати також документи, що підтверджують розмір завданих збитків. Це може бути рахунок-фактура з СТО, або інший документ, в якому відображено інформацію про перелік пошкоджень і вартість ремонту Вашого автомобіля.
  5. Страхова компанія зобов’язана направити свого представника для проведення огляду пошкодженого транспортного засобу з метою визначення розміру завданих Вам збитків.
  6. Цей огляд я рекомендую проводити на СТО, з метою виявлення усіх, в тому числі, і прихованих пошкоджень. Оскільки в протилежному випадку Вам буде важко довести, що не враховані експертом пошкодження утворились саме в результаті ДТП.
  7. Слід також розуміти, що право на отримання страхового відшкодування має лише потерпіла особа, а не винуватець ДТП.
  8. Хто є винуватцем – вирішує суд, який за результатом розгляду справи про адміністративне правопорушення своєю постановою визнає особу винною та притягає її до адміністративної відповідальності.
  9. Після одержання постанови суду потерпілий подає до страхової компанії винуватця заяву про виплату страхового відшкодування.
  10. До заяви потерпілий приєднує судове рішення та інші документи, необхідні для здійснення страхової виплати.
  11. Також варто знати, що законодавством встановлений граничний строк для подання заяви про виплату страхового відшкодування, який становить – 1 рік з моменту настання дорожньо-транспортної пригоди для відшкодування шкоди, завданої майну, та 3 роки для відшкодування шкоди завданої життю та здоров’ю.
  12. Після подання заяви про виплату, страхова компанія здійснює відшкодування завданого потерпілому матеріального збитку в межах встановленого ліміту відповідальності.

Адвокати об’єднання, мають 10 річний досвід здійснення захисту в справах по ДТП,  володіють високим рівнем теоретичної і практичної підготовки, а їх діяльність відзначена десятками успішно завершених кримінальних проваджень.

    В разі, якщо вам потрібна якісна юридична допомога адвоката у справах ДТП не втрачайте дорогоцінного часу, телефонуйте прямо зараз.

            Орієнтовна вартість послуг:

  • Виїзд на місце ДТП і оформлення необхідних документів – від 2000 грн.
  • Адвокатський запит – 1500 грн.
  • Представництво клієнта в страховій компанії від 2000 грн.
  • Представництво інтересів клієнта в суді при розгляді справи про ДТП від 3000 грн.

Наші переваги:

  1. Нижче вартість послуг у порівнянні з конкурентами.
  2. Безкоштовний виїзд до клієнта для укладання договору в зручні для нього час і місце.
  3. Гнучка система оплати гонорару.
  4. Можливість оплати послуг частинами, з відстрочкою платежу.
  5. Оперативність вирішення спорів.
  6. Професіоналізм, успішне завершення безлічі судових спорів з категорії ДТП.

Звертаючись до адвокатів нашого об’єднання, будьте впевнені в результативності нашої роботи!

Телефонуйте прямо зараз 098-000-24-11!

Вартість консультації 1000 грн.

Заповніть форму і отримаєте консультацію безкоштовно!

Наші досягнення: 

image_2021-02-19_11-21-32

%d1%80%d1%83%d0%b4%d0%b5%d0%bd%d0%ba%d0%be-%d0%b4%d1%82%d0%bf

%d1%80%d1%8f%d0%b1%d0%be%d0%ba%d0%be%d0%bd%d1%8c-%d0%b4%d1%82%d0%bf

%d0%bd%d0%be%d0%b2%d1%8b%d0%b9-%d1%82%d0%be%d1%87%d0%b5%d1%87%d0%bd%d1%8b%d0%b9-%d1%80%d0%b8%d1%81%d1%83%d0%bd%d0%be%d0%ba

Виникли додаткові питання? Для отримання консультації телефонуйте в Адвокатське об’єднання «Вишневий і Партнери»: + 38 (098) 000 2411 або пишіть: vyshnevyi.partners@gmail.com

Ми в соціальних мережах:

Facebook  https://www.facebook.com/Vyshnevyi.partners

Telegram  https://t.me/vyshnevyi

Instagram https://www.instagram.com/vyshnevyi.partners

Youtube https://www.youtube.com/channel/UC3Az6EVAf9brHkaSETZvI-A

This post is also available in: Russian

Оставь свой E-mail,
чтобы скачать шаблон

Ваше имя

Телефон

Ваш e-mail

×

photo_2021-02-04_14-05-50_cr

Записаться на консультацию с Александром Вишневым

Это личное знакомство с Александром в течении 1-2 часов. В процессе общения Вы раскрываете суть проблемы, предоставляете необходимые документы для анализа и получаете ответы на вопросы.
Стоимость консультации — от 1 000 грн.

Ваше имя

Телефон

×

consultation 

Консультация

от 1 000 грн.

Это личное знакомство длительностью 1 час. Во время консультации Вы подробно описываете сложившуюся ситуацию, предоставляете необходимые документы для детального анализа и получаете ответы на вопросы, которые Вас интересуют.

×

consultation 

Брачный договор

от 2500 грн.

Заключение договора – один из наиболее удобных и эффективных способом достижения согласия между людьми. В договорном порядке можно разделить имущество, согласовать вопросы касательно воспитания ребенка и выплаты алиментов. Наибольшим плюсом этого процесса является то, что каждая из сторон имеет возможность контролировать ситуацию и принимать решения в равной доле.

×

consultation 

Медиация

от 5000 грн.

Семейная медиация – это способ мирного урегулирования конфликта между сторонами с помощью не заинтересованной стороны (медиатора – семейного адвоката). Адвокаты “Вишневый и Партнеры” обладают необходимыми знаниями и помогут Вам найти решение ситуации, которое подойдет обеим сторонам.

×

consultation 

Судебное урегулирование

от 10000 грн.

Если все-таки Вам не удалось достичь понимания с другой стороной, спор можно решить в судебном порядке. Адвокаты “Вишневый и партнеры” имеют 10-ти летний опыт представления интересов в суде, поэтому нам под силу вести дело любой сложности.

×