photo_2021-06-29_10-37-13-%d0%ba%d0%be%d0%bf%d0%b8%d1%8f

Повернули майно клієнта, вилучене в ході невідкладного обшуку

Так, слідчим було проведено невідкладні обшуки за місцем проживання особи та у транспортному засобі, який належить клієнту Адвокатського об’єднання.
Проведення цих обшуків «звичайно» було мотивовано невідкладністю таких слідчих дій, а тому вони проводились без ухвали слідчого судді.
Однак, в наступному слідчий звернувся до суду для того, щоб легалізувати обшуки, а також все вилучене майно.
Під час судового засідання щодо надання дозволу на обшук у будинку, було з’ясовано, що слідчий проводив його через 10 годин (!!!) після затримання підзахисного, що явно не свідчить про невідкладність такої слідчої дії.photo_2021-06-29_18-34-42
Крім цього, під час обшуку слідчий вилучив речі, які не мають жодного відношення до даного кримінального провадження, що фактично і було підтверджено самим слідчим в ході розгляду клопотання. Адже жодних підстав як для проведення обшуку, так і щодо вилученого майна, ні в клопотанні слідчого, ні під час судового засідання, зазначено останнім не було.
Слідчим суддею було повністю відмолено у задоволенні клопотання слідчого про надання дозволу на обшук та у накладенні арешту на вилучене майно.
Також під час обшуку транспортного засобу, слідчий вилучив особисті речі підзахисного, зокрема водійське посвідчення, та інші речі, які не мають жодного відношення до кримінального правопорушення та просив накласти на них арешт.
Крім цього, в клопотанні про обшук було зазначено і про те, що вилучено і сам транспортний засіб, незважаючи на те, що в протоколі обшуку відсутні будь-які посилання на це. Посилаючись на проведений обшук в авто, слідчий просив накласти арешт і на транспортний засіб.
Однак, заслухавши заперечення сторони захисту, судом було відмовлено у наданні дозволу на вилучення вказаного майна та зобов’язано повернути його власнику.

3 4 7 8

Оставь свой E-mail,
чтобы скачать шаблон

Ваше имя

Телефон

Ваш e-mail

×

photo_2021-02-04_14-05-50_cr

Записаться на консультацию с Александром Вишневым

Это личное знакомство с Александром в течении 1-2 часов. В процессе общения Вы раскрываете суть проблемы, предоставляете необходимые документы для анализа и получаете ответы на вопросы.
Стоимость консультации — от 1 000 грн.

Ваше имя

Телефон

×

consultation 

Консультация

от 1 000 грн.

Это личное знакомство длительностью 1 час. Во время консультации Вы подробно описываете сложившуюся ситуацию, предоставляете необходимые документы для детального анализа и получаете ответы на вопросы, которые Вас интересуют.

×

consultation 

Брачный договор

от 2500 грн.

Заключение договора – один из наиболее удобных и эффективных способом достижения согласия между людьми. В договорном порядке можно разделить имущество, согласовать вопросы касательно воспитания ребенка и выплаты алиментов. Наибольшим плюсом этого процесса является то, что каждая из сторон имеет возможность контролировать ситуацию и принимать решения в равной доле.

×

consultation 

Медиация

от 5000 грн.

Семейная медиация – это способ мирного урегулирования конфликта между сторонами с помощью не заинтересованной стороны (медиатора – семейного адвоката). Адвокаты “Вишневый и Партнеры” обладают необходимыми знаниями и помогут Вам найти решение ситуации, которое подойдет обеим сторонам.

×

consultation 

Судебное урегулирование

от 10000 грн.

Если все-таки Вам не удалось достичь понимания с другой стороной, спор можно решить в судебном порядке. Адвокаты “Вишневый и партнеры” имеют 10-ти летний опыт представления интересов в суде, поэтому нам под силу вести дело любой сложности.

×