Як повернути 1% збору при купівлі житла вперше?

Придбання квартири чи житлового будинку здійснюється шляхом оформлення нотаріально посвідченого договору купівлі-продажу. При укладенні такого договору громадяни сплачують до державного бюджету України збір на обов’язкове державне пенсійне страхування у розмірі 1% від вартості нерухомого майна.

0-02-04-6b7654bb9c75f21fcfe357f3f806a2a01608c9f17089f66bfba2092b110b36c7_6cd68069

Проте, не кожному відомо, що особи, які придбали житло вперше, звільняються від сплати збору на обов’язкове державне пенсійне страхування.Більше того, за відсутності підтвердження сплати пенсійного збору нотаріуси навіть відмовляються посвідчувати і реєструвати договор купівлі продажу житла.

Що ж робити у такому випадку покупцеві, який безпідставно сплатив на рахунок держави пенсійний збір при придбанні житла вперше ?
Відсутність механізму перевірки інформації чи дійсно особа купляє житло вперше призводить до того, що всі без винятку громадяни змушені сплачувати 1% «пенсійного збору» .
Оскільки, саме держава не виконала свій обов’язок запровадити процедуру встановлення факту придбання нерухомого майна вперше, то склалася позитивна судова практика щодо задоволення позовних вимог та повернення громадянам збору на обов’язкове державне пенсійне страхування з операції купівлі-продажу нерухомого майна.
Тому, щоб повернути зайво сплачений 1% «пенсійного збору», варто докласти трішки зусиль та часу, а в разі необхідності скористатися правовою допомогою адвоката. 
Адвокатами нашої компанії відпрацьовано на практиці юридичний алгоритм повернння безпідставно сплаченого 1 відсотка пенсійного збору в судовому порядку.

Звертаючись жо нашої компанії ви можете бути впевненими у тому що сплачені кошти будуть вам повернуті у найкоротші строки.

Для того, щоб скористатися цією послугою Вам необхідно зробити кілька простих дій.

⁃ Зателефонувати за телефоном, вказаним на сайті нашої компанії або залишити заявку в розділі контакти.

⁃ Отримати безкоштовну консультацію.

⁃ Приїхати в офіс і укласти договір.

⁃ Отримати рішення суду та подання до Державної казначейської служби про повернення коштів

⁃ Спостерігати, коли кошти надійдуть на Ваш картковий рахунок.

Адвокати самостійно проаналізують вашу ситуацію і обставини справи, зберуть всі необхідні документи, підготують і подадуть позов до суду, представлять в суді ваші інтереси, отримають рішення суду, подання про повернення сплачених Вами коштів та звернуться до Державної казначейської служби.

Наші переваги:

  • Вартість послуг нижче конкурентів.
  • Без вашої присутності в суді.
  • Повернення сплачених Вам коштів в найкоротші терміни.
  • Безкоштовний виїзд до клієнта для укладання договору в зручні для нього час і місце.
  • Надаємо послуги по всім судам України.

Звертаючись до адвокатів нашого об’єднання, будьте впевнені в результативності нашої роботи!

Телефонуйте прямо зараз 098-000-24-11!

Вартість консультації 1000 грн.

Заповніть форму і отримаєте консультацію безкоштовно!

Кілька наших рішень по даній категорії справ:

photo_2019-10-11_10-16-07photo_2019-10-11_10-15-50

оппртлпти бсмтибмтмттттттттттттттттттттттттттттттттттттттттттттттттттттттттттттттттттттттттттттттттттттттттттттттттттттттттттттттттттттттттттттттттттттттттттттттттттттттттттттттттттттттттттттттттттттттттттттттттттттттттттттттттттттттттттттттттттттттттттттттттттттттттттттттттттттттттттттттттттттттттттттттттттттттттттттттттттттттттттттттттттттррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррртттттттттттттттттттттттттттттттттттттттттттттттттттттттттттттттттттттттттттттттттттттттттттттттттттттттттттт

Виникли додаткові питання? Для отримання консультації телефонуйте в Адвокатське об’єднання «Вишневий і Партнери»: + 38 (098) 000 2411 або пишіть: vyshnevyi.partners@gmail.com

Ми в соціальних мережах:

Facebook  https://www.facebook.com/Vyshnevyi.partners

Telegram  https://t.me/vyshnevyi

Instagram https://instagram.com/vyshnevyi_partners

Youtube https://www.youtube.com/channel/UC3Az6EVAf9brHkaSETZvI-A

This post is also available in: Russian

Оставь свой E-mail,
чтобы скачать шаблон

Ваше имя

Телефон

Ваш e-mail

×

photo_2021-02-04_14-05-50_cr

Записаться на консультацию с Александром Вишневым

Это личное знакомство с Александром в течении 1-2 часов. В процессе общения Вы раскрываете суть проблемы, предоставляете необходимые документы для анализа и получаете ответы на вопросы.
Стоимость консультации — от 1 000 грн.

Ваше имя

Телефон

×

consultation 

Консультация

от 1 000 грн.

Это личное знакомство длительностью 1 час. Во время консультации Вы подробно описываете сложившуюся ситуацию, предоставляете необходимые документы для детального анализа и получаете ответы на вопросы, которые Вас интересуют.

×

consultation 

Брачный договор

от 2500 грн.

Заключение договора – один из наиболее удобных и эффективных способом достижения согласия между людьми. В договорном порядке можно разделить имущество, согласовать вопросы касательно воспитания ребенка и выплаты алиментов. Наибольшим плюсом этого процесса является то, что каждая из сторон имеет возможность контролировать ситуацию и принимать решения в равной доле.

×

consultation 

Медиация

от 5000 грн.

Семейная медиация – это способ мирного урегулирования конфликта между сторонами с помощью не заинтересованной стороны (медиатора – семейного адвоката). Адвокаты “Вишневый и Партнеры” обладают необходимыми знаниями и помогут Вам найти решение ситуации, которое подойдет обеим сторонам.

×

consultation 

Судебное урегулирование

от 10000 грн.

Если все-таки Вам не удалось достичь понимания с другой стороной, спор можно решить в судебном порядке. Адвокаты “Вишневый и партнеры” имеют 10-ти летний опыт представления интересов в суде, поэтому нам под силу вести дело любой сложности.

×