Як повернути 1% збору при купівлі житла вперше?

Придбання квартири чи житлового будинку здійснюється шляхом оформлення нотаріально посвідченого договору купівлі-продажу. При укладенні такого договору громадяни сплачують до державного бюджету України збір на обов’язкове державне пенсійне страхування у розмірі 1% від вартості нерухомого майна.

0-02-04-6b7654bb9c75f21fcfe357f3f806a2a01608c9f17089f66bfba2092b110b36c7_6cd68069

Проте, не кожному відомо, що особи, які придбали житло вперше, звільняються від сплати збору на обов’язкове державне пенсійне страхування.Більше того, за відсутності підтвердження сплати пенсійного збору нотаріуси навіть відмовляються посвідчувати і реєструвати договор купівлі продажу житла.

Що ж робити у такому випадку покупцеві, який безпідставно сплатив на рахунок держави пенсійний збір при придбанні житла вперше ?
Відсутність механізму перевірки інформації чи дійсно особа купляє житло вперше призводить до того, що всі без винятку громадяни змушені сплачувати 1% «пенсійного збору» .
Оскільки, саме держава не виконала свій обов’язок запровадити процедуру встановлення факту придбання нерухомого майна вперше, то склалася позитивна судова практика щодо задоволення позовних вимог та повернення громадянам збору на обов’язкове державне пенсійне страхування з операції купівлі-продажу нерухомого майна.
Тому, щоб повернути зайво сплачений 1% «пенсійного збору», варто докласти трішки зусиль та часу, а в разі необхідності скористатися правовою допомогою адвоката. 
Адвокатами нашої компанії відпрацьовано на практиці юридичний алгоритм повернння безпідставно сплаченого 1 відсотка пенсійного збору в судовому порядку.

Звертаючись жо нашої компанії ви можете бути впевненими у тому що сплачені кошти будуть вам повернуті у найкоротші строки.

Для того, щоб скористатися цією послугою Вам необхідно зробити кілька простих дій.

⁃ Зателефонувати за телефоном, вказаним на сайті нашої компанії або залишити заявку в розділі контакти.

⁃ Отримати безкоштовну консультацію.

⁃ Приїхати в офіс і укласти договір.

⁃ Отримати рішення суду та подання до Державної казначейської служби про повернення коштів

⁃ Спостерігати, коли кошти надійдуть на Ваш картковий рахунок.

Адвокати самостійно проаналізують вашу ситуацію і обставини справи, зберуть всі необхідні документи, підготують і подадуть позов до суду, представлять в суді ваші інтереси, отримають рішення суду, подання про повернення сплачених Вами коштів та звернуться до Державної казначейської служби.

Наші переваги:

  • Вартість послуг нижче конкурентів.
  • Без вашої присутності в суді.
  • Повернення сплачених Вам коштів в найкоротші терміни.
  • Безкоштовний виїзд до клієнта для укладання договору в зручні для нього час і місце.
  • Надаємо послуги по всім судам України.

Звертаючись до адвокатів нашого об’єднання, будьте впевнені в результативності нашої роботи!

Телефонуйте прямо зараз 098-000-24-11!

Вартість консультації 1000 грн.

Заповніть форму і отримаєте консультацію безкоштовно!

Кілька наших рішень по даній категорії справ:

photo_2019-10-11_10-16-07photo_2019-10-11_10-15-50

оппртлпти бсмтибмтмттттттттттттттттттттттттттттттттттттттттттттттттттттттттттттттттттттттттттттттттттттттттттттттттттттттттттттттттттттттттттттттттттттттттттттттттттттттттттттттттттттттттттттттттттттттттттттттттттттттттттттттттттттттттттттттттттттттттттттттттттттттттттттттттттттттттттттттттттттттттттттттттттттттттттттттттттттттттттттттттттттррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррртттттттттттттттттттттттттттттттттттттттттттттттттттттттттттттттттттттттттттттттттттттттттттттттттттттттттттт

Виникли додаткові питання? Для отримання консультації телефонуйте в Адвокатське об’єднання «Вишневий і Партнери»: + 38 (098) 000 2411 або пишіть: vyshnevyi.partners@gmail.com

Ми в соціальних мережах:

Facebook  https://www.facebook.com/Vyshnevyi.partners

Telegram  https://t.me/vyshnevyi

Instagram https://www.instagram.com/vyshnevyi.partners

Youtube https://www.youtube.com/channel/UC3Az6EVAf9brHkaSETZvI-A

This post is also available in: Russian