
Відстояли у суді відмову у задоволенні заяви про видачу обмежувального припису
Останнім часом актуальною є практика подання заяв про видачу обмежувального припису з метою усунення перешкод у користуванні майном.
І цей випадок не став винятком.
Коли колишня дружина не змогла потрапити до квартири, яка належить її колишньому чоловікові, і в якій, зокрема, зареєстровано його місце проживання, вона звернулася до Дніпровського районного суду міста Києва із заявою про видачу обмежувального припису.
Однією з вимог у заяві була заборона колишньому чоловікові перебувати у квартирі (у тій самій, що належить йому та де він зареєстрований) та не наближатися до квартири на відстань не ближче ніж на 300 метрів.
Судом при розгляді заяви було встановлено, що колишня дружина на момент подання заяви фактично проживала у вказаній квартирі, та її вимоги були направлені на вселення до приміщення.
Крім цього, під час розгляду справи не було встановлено фактів скоєння насильства колишнім чоловіком.
Результат
У процесі розгляду заяви суд врахував доводи зацікавленої особи щодо того, що між сторонами існують суперечки про поділ майна та про усунення перешкод у користуванні майном, а також докази про те, що не можуть бути обмежені права людини щодо вільного користування своєю власністю.
Отже, судом ухвалено рішення про відмову у задоволенні заяви про видачу обмежувального припису.
Хто вів справу

Відгуки
Не знайшли подібну справу?
Зв'яжіться з нами і ми вирішимо вашу проблему
Наші адвокати мають 10-річний досвід захисту інтересів клієнтів та понад 100 виграних справ. До портфоліо потрапили роботи, на які клієнти дали згоду.
Коли ми беремося за справу, ваші шанси збільшуються у рази.













