Адвокат по кредитах, виконавчі написи і стягнення заборгованості

ВАМ ПРИЙШОВ “ЛИСТ ЩАСТЯ” З ВИКОНАВЧОЇ СЛУЖБИ ПРО СТЯГНЕННЯ КОШТІВ ЗА ВИКОНАВЧИМ НАПИСОМ НОТАРІУСА. ЩО РОБИТИ?

photo_2021-12-31_12-16-04

Для стягнення грошових сум або витребування від боржника майна нотаріуси вчиняють виконавчі написи на документах, що встановлюють заборгованість. Дана процедура дозволяє кредиторам оминути процедуру судового провадження.

 Основною умовою для вчинення виконавчого напису є те, що подані документи підтверджують безспірність заборгованості або іншої відповідальності боржника перед стягувачем та за умови, що з дня виникнення права вимоги минуло не більше трьох років, а у відносинах між підприємствами, установами та організаціями – не більше одного року.

Право вимоги виникає з дня, наступного після того, коли було прострочено платіж за договором.

Документи, що підтверджують заборгованість, повинні бути оформлені у відповідності до вимог ЗУ “Про бухгалтерський облік та фінансову звітність”.  

Виконавчий напис нотаріуса формується виключно на поданих стягувачем документах, перелік яких вказаний в Постанові КМУ №1172 від 29.07.1999 року (в новій редакції від 22.02.2017 року), яка затверджує перелік документів, за якими заборгованість можна стягнути шляхом виконавчого напису нотаріуса та підтверджують безспірність заборгованості.

Кредитор має проінформувати боржника про розмір заборгованості до моменту вчинення напису, що повинно підтверджуватися відповідними письмовими доказами.  Тільки після закінчення 30-денного строку з моменту направлення письмової вимоги напис може бути здійснено.

Нотаріус обов’язково перевіряє наявність або відсутність спору між сторонами щодо заборгованості, при цьому, не вникає в суть, не перевіряє розрахунки.

Для звернення стягнення на предмет застави необхідно письмово повідомити боржника про порушення  забезпеченого обтяженням зобов’язання та зареєструвати в Реєстрі відомості про звернення стягнення на предмет забезпечувального обтяження.

Якщо нотаріусом було порушено процедуру вчинення виконавчого напису або вимоги кредитора є неправомірними варто такий напис оскаржити до суду.

Також перед судом необхідно поставити питання про забезпечення позову шляхом зупинення вчинення виконавчих дій до закінчення розгляду справи.

Такі позови подаються в порядку цивільного та господарського судочинства. Нотаріуси у таких справах залучаються як треті особи.

Потрібна допомога адвоката? Виникли додаткові питання?

Не зволікайте з вирішенням проблеми! Для отримання консультації телефонуйте в Адвокатське об’єднання «Вишневий і Партнери»: + 38 (098) 000 2411 або пишіть: vyshnevyi.partners@gmail.com

ВИНИКЛИ КРЕДИТНІ СПОРИ? ВАМ ПОТРІБЕН АДВОКАТ ПО КРЕДИТАХ! photo_2021-12-21_12-48-26

            Адвокатське об’єднання «Вишневий та Партнери» пропонує якісні юридичні послуги по кредитних справах. Наша команда складається з досвідчених адвокатів, які мають багаторічний стаж роботи в сфері права, глибокі пізнання в області права і економіки, а також досвід роботи в правоохоронних і контролюючих органах, включаючи фінансові структури. Ми гарантуємо своїм клієнтам максимально ефективне вирішення будь-якого конфлікту, якщо інтереси клієнта в спорі представлятиме наш кредитний адвокат. І це не пусті слова! Практика роботи Компанії свідчить про те, що в 93% випадків участі нашого фахівця в справі, питання було вирішене з мінімальними для клієнта витратами і максимально позитивним результатом.

            Юридична допомога по кредитах може включати:

 1. юридичну консультацію з питань кредитування, що включає роз’яснення чинного законодавства та існуючої судової, а також адміністративної практики вирішення питання (допоможе адвокат по кредитам);
 2. аналіз кредитних договорів, а також інших банківських документів, перед підписанням, на предмет встановлення ризиків і наявності матеріальної вигоди для клієнта;
 3. підготовку звернень, заяв, клопотань в банк;
 4. представництво інтересів клієнта в банку або іншій кредитній установі;
 5. судові спори з банками;
 6. захист інтересів клієнта якщо банк подав до суду позов;
 7. оскарження кредитного договору (подати в суд на банк);
 8. оскарження договору поруки;
 9. представництво інтересів клієнта в суді (захист здійснює кваліфікований адвокат по банківських спорах);
 10. оскарження рішень суду по справам про кредитні спори;
 11. вирішення будь-яких проблем на стадії виконання рішення суду за кредитними спорами, представництво інтересів клієнта в Державній виконавчій службі або у спілкуванні з приватним виконавцем.

 Допомога адвоката може знадобитися Вам не тільки в разі, коли банківські суперечки лежать на поверхні, але і тоді, коли заборгованість перед банком передана колекторським службам, а ті, в свою чергу, порушуючи закон і Ваші права, намагаються що називається «вибити» борги, не соромлячись погроз і застосування інших незаконних методів.

Виникли додаткові питання? Для отримання консультації телефонуйте в Адвокатське об’єднання «Вишневий і Партнери»: + 38 (098) 000 2411 або пишіть: vyshnevyi.partners@gmail.com

АДВОКАТ У ВИКОНАВЧОМУ ПРОВАДЖЕННІ photo_2021-12-21_12-58-06

Виконавче провадження – це завершальна стадія судового провадження, примусове виконання судових рішень та рішень інших органів (посадових осіб). Виконання рішень можуть здійснювати як державні, так і приватні виконавці. Законодавство України передбачає обов’язковість виконання судових рішень, що набрали законної сили. Однак стан виконання судових рішень далекий від ідеального, добровільно рішення не виконуються і доводиться добиватися виконання судового рішення в примусовому порядку через виконавче провадження. Процес виконавчого провадження також може бути досить тривалим, проблемним і не дати бажаний результат. Ефективним механізмом, який допоможе проконтролювати виконання судового рішення та захистити Ваші права у виконавчому провадженні є використання професійної правничої допомоги адвоката.

Адвокат у виконавчому провадженні допоможе Вам дотримуватись строків пред’явлення виконавчих документів до виконання, контролювати строки вчинення окремих виконавчих дій та тривалість виконавчого провадження в цілому. Досить поширеною є ситуація, коли виконавці (як державні так і приватні) без об’єктивної причини затягують виконання судових рішень, вчиняють не всі виконавчі дії, працюють неефективно, закривають виконавче провадження, залишивши судове рішення невиконаним. У такій ситуації доречним є залучення для участі у виконавчому провадженні адвоката.

Адвокат у виконавчому провадженні допоможе Вам використати ефективні інструменти виконання судового рішення (сформувати необхідні заяви, скарги на дії чи бездіяльність, рішення виконавця, підтримати їх перед вищестоящим органом або в суді, ініціювати застосування заходів примусового виконання). Адвокат у виконавчому провадженні надасть Вам весь комплекс юридичних послуг на всіх етапах виконавчого провадження, починаючи моменту підготовки заяви про відкриття виконавчого провадження та примусове виконання судового рішення до оскарження постанови про закінчення виконавчого провадження.

Адвокат у виконавчому провадженні здійснює наступне представництво інтересів та захист прав:

 1. Представництво інтересів безпосередньо під час вчинення виконавчих дій.
 2. Формування заяви про відкриття виконавчого провадженні та примусове виконання рішення.
 3. Оскарження в вищестоящому органі чи суді рішення (постанови), дії чи бездіяльність виконавця (формування скарги, представлення її в суді чи в вищестоящому органі).
 4. Супровід судового провадження про звільнення майна з під арешту.
 5. Супровід судового провадження про виділ частки майна з спільної сумісної власності.
 6. Супровід судового провадження про роз’яснення судового рішення, поновлення строку пред’явлення виконавчого документа до виконання, видача дубліката виконавчого провадження, розстрочку чи відстрочку виконання судового рішення, встановлення чи зміна способу чи порядку виконання судового рішення. заміна сторони у виконавчому провадженні.
 7. Оскарження постанови про відмову у відкритті виконавчому провадженні, постанову про зупинення, закінчення виконавчого провадження, повернення виконавчого документа стягувачу.
 8. Подання клопотань адвоката з виконавчого провадження про встановлення судом тимчасового обмеження боржнику у праві виїзду за межі України.
 9. Ініціювання чи оскарження об’єднання виконавчих проваджень різних органів/осіб у одне зведене.
 10. Оскарження результатів оцінки майна в суді.
 11. Звернення з позовом про відшкодування шкоди від дій чи бездіяльності виконавця, супровід справи в суді.
 12. Представництво адвоката з виконавчого провадження на переговорах та в суді щодо укладення мирової угоди на стадії виконання.

Виникли додаткові питання? Для отримання консультації телефонуйте в Адвокатське об’єднання «Вишневий і Партнери»: + 38 (098) 000 2411 або пишіть: vyshnevyi.partners@gmail.com

Наші переваги:

– Вартість послуг нижче, ніж у конкурентів.

– Без вашої присутності в суді.

– Виконання рішення в максимально стислі терміни.

– Безкоштовний виїзд до клієнта для укладання договору в зручні для нього час і місце.

– Надаємо послуги по всій території України.

Звертаючись до адвокатів нашого об’єднання, будьте впевнені в результативності нашої роботи!

Телефонуйте прямо зараз 098-000-24-11

Вартість консультації 1000 грн.

Заповніть форму і отримаєте консультацію безкоштовно!

Виникли додаткові питання? Для отримання консультації телефонуйте в Адвокатське об’єднання «Вишневий і Партнери»: + 38 (098) 000 2411 або пишіть: vyshnevyi.partners@gmail.com

Ми в соціальних мережах:

Facebook  https://www.facebook.com/Vyshnevyi.partners

Telegram  https://t.me/vyshnevyi

Instagram https://www.instagram.com/vyshnevyi.partners

Youtube https://www.youtube.com/channel/UC3Az6EVAf9brHkaSETZvI-A

Оставь свой E-mail,
чтобы скачать шаблон

Ваше имя

Телефон

Ваш e-mail

×

photo_2021-02-04_14-05-50_cr

Записаться на консультацию с Александром Вишневым

Это личное знакомство с Александром в течении 1-2 часов. В процессе общения Вы раскрываете суть проблемы, предоставляете необходимые документы для анализа и получаете ответы на вопросы.
Стоимость консультации — от 1 000 грн.

Ваше имя

Телефон

×

consultation 

Консультация

от 1 000 грн.

Это личное знакомство длительностью 1 час. Во время консультации Вы подробно описываете сложившуюся ситуацию, предоставляете необходимые документы для детального анализа и получаете ответы на вопросы, которые Вас интересуют.

×

consultation 

Брачный договор

от 2500 грн.

Заключение договора – один из наиболее удобных и эффективных способом достижения согласия между людьми. В договорном порядке можно разделить имущество, согласовать вопросы касательно воспитания ребенка и выплаты алиментов. Наибольшим плюсом этого процесса является то, что каждая из сторон имеет возможность контролировать ситуацию и принимать решения в равной доле.

×

consultation 

Медиация

от 5000 грн.

Семейная медиация – это способ мирного урегулирования конфликта между сторонами с помощью не заинтересованной стороны (медиатора – семейного адвоката). Адвокаты “Вишневый и Партнеры” обладают необходимыми знаниями и помогут Вам найти решение ситуации, которое подойдет обеим сторонам.

×

consultation 

Судебное урегулирование

от 10000 грн.

Если все-таки Вам не удалось достичь понимания с другой стороной, спор можно решить в судебном порядке. Адвокаты “Вишневый и партнеры” имеют 10-ти летний опыт представления интересов в суде, поэтому нам под силу вести дело любой сложности.

×