Справи про адміністративні правопорушення

Якщо Вас намагаються притягти до адміністративної відповідальності, тоді рекомендуємо якомога швидше скористатися професійною допомогою компетентних у цій сфері адвокатів.37184664_1853318304724582_5064952475727953920_o

Адвокати адвокатського об’єднання «Вишневий і Партнери» нададуть первинну оперативну юридичну консультацію, проведуть правовий аналіз спірної ситуації, визначать і узгодять тактику захисту, зберуть необхідні докази, а також представлять інтереси довірителя в органі, уповноваженому на розгляд справ про адміністративні правопорушення.

Справи про притягнення осіб до адміністративної відповідальності розглядаються за правилами Кодексу України про адміністративні правопорушення, норми якого наділяють захисника широким спектром процесуальних можливостей та інструментів, а також дають йому можливість зібрати необхідні докази, викликати і допитати осіб, які брали участь в складанні матеріалів про адміністративне правопорушення, допитати свідків – очевидців події про обставини, що мають значення для справи, а також ініціювати проведення експертизи для встановлення обставин, що потребують спеціальних знань, використання яких, в результаті, забезпечить здійснення адвокатом ефективного захисту прав та інтересів клієнта.

Спеціаліст здійснить захист прав та інтересів клієнта в суді і зробить все, для досягнення якомога кращого результату по відношенню до свого клієнта.

Всі справи про адміністративні правопорушення за своєю суттю і обставинами є індивідуальними, тому адвокатами особлива увага приділяється конкретним деталям, притаманним кожній справі, тим самим, здійснюючи індивідуальний підхід до своїх клієнтів. Це дозволяє вибудувати і впровадити оптимальну модель захисту, завдяки якій можливо досягти максимально ефективного результату для клієнта.

Орієнтовна вартість послуг:

– Виїзд на місце правопорушення або складання протоколу і оформлення необхідних документів – від 1000 грн.

– Адвокатський запит – 1500 грн.

– Збір доказів –  від 800 грн.

– Представництво інтересів клієнта в суді при розгляді справи – від 2000 грн.

Наші переваги:

– Вартість послуг нижче, ніж у конкурентів.

– Без вашої присутності в суді.

– Безкоштовний виїзд до клієнта для укладання договору в слушний йому час і місце.

– Надаємо послуги по всій території України.

Звертаючись до адвокатів нашого об’єднання, будьте впевнені в результативності нашої роботи!

Телефонуйте прямо зараз 098-000-24-11

Наші досягнення:

Виникли додаткові питання? Для отримання консультації телефонуйте в Адвокатське об’єднання «Вишневий і Партнери»: + 38 (098) 000 2411 або пишіть: vyshnevyi.partners@gmail.com

Ми в соціальних мережах:

Facebook  https://www.facebook.com/Vyshnevyi.partners

Telegram  https://t.me/vyshnevyi

Instagram https://www.instagram.com/vyshnevyi.partners

Youtube https://www.youtube.com/channel/UC3Az6EVAf9brHkaSETZvI-A

Замовити консультацію

This post is also available in: Russian

Оставь свой E-mail,
чтобы скачать шаблон

Ваше имя

Телефон

Ваш e-mail

×

photo_2021-02-04_14-05-50_cr

Записаться на консультацию с Александром Вишневым

Это личное знакомство с Александром в течении 1-2 часов. В процессе общения Вы раскрываете суть проблемы, предоставляете необходимые документы для анализа и получаете ответы на вопросы.
Стоимость консультации — от 1 000 грн.

Ваше имя

Телефон

×

consultation 

Консультация

от 1 000 грн.

Это личное знакомство длительностью 1 час. Во время консультации Вы подробно описываете сложившуюся ситуацию, предоставляете необходимые документы для детального анализа и получаете ответы на вопросы, которые Вас интересуют.

×

consultation 

Брачный договор

от 2500 грн.

Заключение договора – один из наиболее удобных и эффективных способом достижения согласия между людьми. В договорном порядке можно разделить имущество, согласовать вопросы касательно воспитания ребенка и выплаты алиментов. Наибольшим плюсом этого процесса является то, что каждая из сторон имеет возможность контролировать ситуацию и принимать решения в равной доле.

×

consultation 

Медиация

от 5000 грн.

Семейная медиация – это способ мирного урегулирования конфликта между сторонами с помощью не заинтересованной стороны (медиатора – семейного адвоката). Адвокаты “Вишневый и Партнеры” обладают необходимыми знаниями и помогут Вам найти решение ситуации, которое подойдет обеим сторонам.

×

consultation 

Судебное урегулирование

от 10000 грн.

Если все-таки Вам не удалось достичь понимания с другой стороной, спор можно решить в судебном порядке. Адвокаты “Вишневый и партнеры” имеют 10-ти летний опыт представления интересов в суде, поэтому нам под силу вести дело любой сложности.

×