Захист у справах щодо крадіжок

Адвокат у справах щодо крадіжок 

Щодня в країні відбувається сотні майнових злочинів, до числа яких відносяться крадіжки, грабежі, розбої та шахрайство.

За останні роки, в умовах затяжної економічної кризи, злочинні посягання на власність кількісно переважають злочинність в її загальній масі.

Тому до розкриття майнових злочинів, з боку органів слідства проглядається підвищений інтерес.38122917_1875638345825911_8409256287203753984_o

Але в той же час і кількість допущених зловживань з їх боку також кардинального збільшилася.

Звичайним явищем стало проведення співробітниками поліції затримання людини за відсутності будь-яких на те підстав, проведення у неї особистого обшуку під виглядом поверхневої перевірки, незаконного застосування щодо особи спецзасобів і навіть фізичної сили.

Всі ці дії супроводжуються грубими порушеннями конституційного права людини на захист, оскільки її навмисне позбавляють можливості скористатися правовою допомогою адвоката, повідомити родичів про затримання, в кінці-кінців, відмовляють навіть у роз’ясненні особі її прав не свідчити проти себе, членів сім’ї та рідних.

Це призводить до того, що в результаті грубого порушення прав людини, застосування фізичної сили і психологічного тиску, особа зізнається в скоєнні навіть того правопорушення, якого в дійсності і не здійснювала. Після чого, закріпивши все документально, людина потрапляє на «гачок» правоохоронців, яким залишається лише довести справу до логічного завершення.

Саме для того, щоб не потрапити в аналогічну ситуацію, не піддаватися незаконним діям правоохоронців, в разі виникнення подібних ситуацій, варто негайно звертатися за кваліфікованою правовою допомогою до адвоката.

Оперативно зібравши необхідні докази, захиснику вдасться запобігти незаконному затриманню клієнта, а також уникнути незаконного притягнення клієнта до кримінальної відповідальності.

Адвокати об’єднання мають величезний досвід в сфері кримінальної практики і можуть забезпечити ефективний захист в кримінальному провадженні.

Умовні етапи надання правової допомоги у кримінальній справі:

⁃ виїзд адвокатів на місце затримання, фіксація обставин події, збір даних про понятих, свідків, поліцейських, які брали участь у затриманні, обшуку, огляду місця події чи іншій слідчій дії.

⁃ Оскарження арешту майна, прийняття участі в розгляді клопотань слідчого щодо всіх процесуальних питань, пов’язаних з розслідуванням кримінальної виробництва.

⁃ Оскарження незаконності затримання.

⁃ Підготовка стратегії захисту клієнта.

⁃ Збір доказів у справі.

⁃ Ініціювання слідчих, процесуальних дій.

⁃ Подання доказів суду під час судового розгляду.

Орієнтовна вартість послуг захисника у справі стосовно майнового злочину від 4000 грн.

Наші переваги:

  • Нижче вартість послуг у порівнянні з конкурентами.
  • Безкоштовний виїзд до клієнта для укладання договору в зручні для нього час і місце.
  • Гнучка система оплати гонорару.
  • Можливість оплати послуг частинами, з відстрочкою платежу.
  • Оперативність вирішення спорів.
  • Професіоналізм, успішне завершення безлічі судових суперечок в даній категорії кримінальних справ.

Наші досягнення: 

%d0%ba%d1%83%d1%80%d0%b0%d1%81

%d1%83%d0%b4%d0%be%d0%b2%d0%b5%d0%bd%d0%ba%d0%be

%d0%ba%d1%83%d1%80%d0%b0%d1%81-3

Вартість консультації 1000 грн.

Заповніть форму і отримаєте консультацію безкоштовно!

Виникли додаткові питання? Для отримання консультації телефонуйте в Адвокатське об’єднання «Вишневий і Партнери»: + 38 (098) 000 2411 або пишіть: vyshnevyi.partners@gmail.com

Ми в соціальних мережах:

Facebook  https://www.facebook.com/Vyshnevyi.partners

Telegram  https://t.me/vyshnevyi

Instagram https://www.instagram.com/vyshnevyi.partners

Youtube https://www.youtube.com/channel/UC3Az6EVAf9brHkaSETZvI-A

Звертаючись до адвокатів нашого об’єднання, будьте впевнені в результативності нашої роботи!

 

Замовити консультацію

This post is also available in: Russian

Оставь свой E-mail,
чтобы скачать шаблон

Ваше имя

Телефон

Ваш e-mail

×

photo_2021-02-04_14-05-50_cr

Записаться на консультацию с Александром Вишневым

Это личное знакомство с Александром в течении 1-2 часов. В процессе общения Вы раскрываете суть проблемы, предоставляете необходимые документы для анализа и получаете ответы на вопросы.
Стоимость консультации — от 1 000 грн.

Ваше имя

Телефон

×

consultation 

Консультация

от 1 000 грн.

Это личное знакомство длительностью 1 час. Во время консультации Вы подробно описываете сложившуюся ситуацию, предоставляете необходимые документы для детального анализа и получаете ответы на вопросы, которые Вас интересуют.

×

consultation 

Брачный договор

от 2500 грн.

Заключение договора – один из наиболее удобных и эффективных способом достижения согласия между людьми. В договорном порядке можно разделить имущество, согласовать вопросы касательно воспитания ребенка и выплаты алиментов. Наибольшим плюсом этого процесса является то, что каждая из сторон имеет возможность контролировать ситуацию и принимать решения в равной доле.

×

consultation 

Медиация

от 5000 грн.

Семейная медиация – это способ мирного урегулирования конфликта между сторонами с помощью не заинтересованной стороны (медиатора – семейного адвоката). Адвокаты “Вишневый и Партнеры” обладают необходимыми знаниями и помогут Вам найти решение ситуации, которое подойдет обеим сторонам.

×

consultation 

Судебное урегулирование

от 10000 грн.

Если все-таки Вам не удалось достичь понимания с другой стороной, спор можно решить в судебном порядке. Адвокаты “Вишневый и партнеры” имеют 10-ти летний опыт представления интересов в суде, поэтому нам под силу вести дело любой сложности.

×