Отримати безкоштовну консультацію

Цивільні справи

Вашу квартиру затопили сусіди, колишній чоловік не визнає права власності на частину нажитого в період шлюбу спільного майна, Ви купили неякісний товар, а продавець відмовляється розглядати ваші претензії і повертати гроші, або бригада будівельників, яка робила в Вашій квартирі ремонт кудись зникла, так і не виконавши взятих на себе зобов’язань – це всього лише дрібних перелік цивільних спорів, які щодня виникають у громадян нашої країни, ефективність вирішення яких безпосередньо впливає на якість їхнього життя.%d0%b1%d0%b5%d0%b7-%d0%b8%d0%bc%d0%b5%d0%bd%d0%b8-65-%d0%b8%d0%b7-84

Внаслідок, між учасниками відносин виникають конфліктні ситуації, які призводять до втрати часу, сил і енергії, але при цьому не забезпечують позитивного результату.

Саме тоді на допомогу учасникам конфлікту приходять адвокати, які мають потужну теоретичну підготовку, проінформовані про тонкощі цивільного законодавства, а також мають величезний практичний досвід вирішення цивільних спорів, що в кінцевому результаті забезпечить отримання ефективного результату для клієнта.

На жаль, в практиці часто зустрічаються ситуації, коли людина з метою економії коштів, самостійно займається захистом своїх прав в суді, однак у зв’язку з відсутністю належного досвіду і підготовки він допускає ряд стратегічних помилок, в результаті чого перспективне на перший погляд справа буквально «розсипається» на очах. Гірше те, що в більшості випадків виправити помилку вже практично неможливо. В результаті, в бажанні заощадити, учасники спору програють справу тим самим втрачають в сотні разів більше, не кажучи вже про втрати часу, енергії і сил.

Тому, на цій статті витрат потрібно економити в найостаннішу чергу, тим більше що Цивільний процесуальний кодекс України передбачає можливість компенсації судових витрат за рахунок винної сторони.0-02-04-841e359d115ad6aa3fc43f07989e1cc0443f47d9511b5d21704ff5f07474b54b_70e9f1fe

Якщо ви в силу різних причин не впевнені в своїй перемозі, тоді довірте рішення свого спору професійним адвокатам у цивільних справах.

Адвокатське об’єднання «Вишневий і Партнери» працює зі справами будь-якої складності, знаходить індивідуальний підхід до кожного клієнта, і прикладає максимум зусиль, щоб домогтися вигідного для клієнта результату справи. Основою нашою роботою є відкритість і чесність, повне дотримання рамок закону, конфіденційність і гранична відповідальність.

Наші переваги:

– Нижче вартість послуг у порівнянні з конкурентами.

– Безкоштовний виїзд до клієнта для укладання договору в слушний йому час і місце.

– Гнучка система оплати гонорару.

– Можливість оплати послуг частинами, з відстрочкою платежу.

– Оперативність вирішення спорів.

– Професіоналізм, успішне завершення безлічі судових спорів з категорії цивільних спорів.

Звертаючись до адвокатів нашого об’єднання, будьте впевнені в результативності нашої роботи!

Телефонуйте прямо зараз 098-000-24-11

Замовити консультацію

This post is also available in: Russian

Оставь свой E-mail,
чтобы скачать шаблон

Ваше имя

Телефон

Ваш e-mail

×

photo_2021-02-04_14-05-50_cr

Записаться на консультацию с Александром Вишневым

Это личное знакомство с Александром в течении 1-2 часов. В процессе общения Вы раскрываете суть проблемы, предоставляете необходимые документы для анализа и получаете ответы на вопросы.
Стоимость консультации — от 1 000 грн.

Ваше имя

Телефон

×

consultation 

Консультация

от 1 000 грн.

Это личное знакомство длительностью 1 час. Во время консультации Вы подробно описываете сложившуюся ситуацию, предоставляете необходимые документы для детального анализа и получаете ответы на вопросы, которые Вас интересуют.

×

consultation 

Брачный договор

от 2500 грн.

Заключение договора – один из наиболее удобных и эффективных способом достижения согласия между людьми. В договорном порядке можно разделить имущество, согласовать вопросы касательно воспитания ребенка и выплаты алиментов. Наибольшим плюсом этого процесса является то, что каждая из сторон имеет возможность контролировать ситуацию и принимать решения в равной доле.

×

consultation 

Медиация

от 5000 грн.

Семейная медиация – это способ мирного урегулирования конфликта между сторонами с помощью не заинтересованной стороны (медиатора – семейного адвоката). Адвокаты “Вишневый и Партнеры” обладают необходимыми знаниями и помогут Вам найти решение ситуации, которое подойдет обеим сторонам.

×

consultation 

Судебное урегулирование

от 10000 грн.

Если все-таки Вам не удалось достичь понимания с другой стороной, спор можно решить в судебном порядке. Адвокаты “Вишневый и партнеры” имеют 10-ти летний опыт представления интересов в суде, поэтому нам под силу вести дело любой сложности.

×