Трудові спори

vp-1Прийнято вважати, що робота – це другий дім. Ми всі прагнемо реалізувати себе в професійному плані і створити комфортну атмосферу для роботи в колективі. Але не завжди, на жаль, наші бажання збігаються з можливостями. Трапляються ситуації, коли на нашому шляху трапляються роботодавці, які при розірванні відносин, не дотримуються взятих на себе зобов’язань і не виплачують кошти, які належить отримати по закону співробітнику. В такому випадку, без допомоги адвоката обійтися навряд чи вдасться, оскільки часто в штаті підприємств присутній юрист або адвокат, який в правовому полі буде намагатись перешкоджати отриманню вами чесно зароблених коштів.

 В такому випадку необхідно довірити вирішення цього питання професіоналам.

Адвокати компанії забезпечать стягнення заборгованих Вам коштів в максимально короткі терміни, а головне без Вашої участі.

Для того, щоб скористатися цією послугою Вам необхідно зробити кілька простих дій:

– Зателефонувати за телефоном, вказаним на сайті нашої компанії або залишити заявку в розділі контакти.

– Отримати безкоштовну консультацію.

– Приїхати в офіс і укласти договір.

– Отримати рішення суду будь-яким зручним для Вас способом.

Адвокати самостійно проаналізують вашу ситуацію і обставини справи, зберуть всі необхідні документи, підготують і подадуть позов до суду, представлять в суді ваші інтереси, отримають рішення суду і передадуть його Вам або направлять поштою.

Наші переваги:

– Вартість послуг нижче конкурентів.

– Без вашої присутності в суді.

Вирішення спору в найкоротші терміни.

– Безкоштовний виїзд до клієнта для укладання договору в зручний для нього час і місце.

– Надаємо послуги по всім судам України.

Звертаючись до адвокатів нашого об’єднання, будьте впевнені в результативності нашої роботи!

Телефонуйте прямо зараз 098-000-24-11!

Наші досягнення:

Вартість консультації 1000 грн.

Заповніть форму і отримаєте консультацію безкоштовно!

This post is also available in: Russian

Оставь свой E-mail,
чтобы скачать шаблон

Ваше имя

Телефон

Ваш e-mail

×

photo_2021-02-04_14-05-50_cr

Записаться на консультацию с Александром Вишневым

Это личное знакомство с Александром в течении 1-2 часов. В процессе общения Вы раскрываете суть проблемы, предоставляете необходимые документы для анализа и получаете ответы на вопросы.
Стоимость консультации — от 1 000 грн.

Ваше имя

Телефон

×

consultation 

Консультация

от 1 000 грн.

Это личное знакомство длительностью 1 час. Во время консультации Вы подробно описываете сложившуюся ситуацию, предоставляете необходимые документы для детального анализа и получаете ответы на вопросы, которые Вас интересуют.

×

consultation 

Брачный договор

от 2500 грн.

Заключение договора – один из наиболее удобных и эффективных способом достижения согласия между людьми. В договорном порядке можно разделить имущество, согласовать вопросы касательно воспитания ребенка и выплаты алиментов. Наибольшим плюсом этого процесса является то, что каждая из сторон имеет возможность контролировать ситуацию и принимать решения в равной доле.

×

consultation 

Медиация

от 5000 грн.

Семейная медиация – это способ мирного урегулирования конфликта между сторонами с помощью не заинтересованной стороны (медиатора – семейного адвоката). Адвокаты “Вишневый и Партнеры” обладают необходимыми знаниями и помогут Вам найти решение ситуации, которое подойдет обеим сторонам.

×

consultation 

Судебное урегулирование

от 10000 грн.

Если все-таки Вам не удалось достичь понимания с другой стороной, спор можно решить в судебном порядке. Адвокаты “Вишневый и партнеры” имеют 10-ти летний опыт представления интересов в суде, поэтому нам под силу вести дело любой сложности.

×