Стягнення заборгованості

Боржник не повертає Вам борг? Тоді не втрачайте часу, а звертайтеся до адвокатів, що спеціалізуються на примусовому стягненні заборгованості!0-02-04-5056717dfc7a4a60e104ea48a15910d3bc119d50a33741a02285612f3bc06b61_66813b6f

Комплекс заходів по поверненню боргу умовно включає в себе:

⁃ досудове врегулювання спору, суть якого полягає в проведенні переговорів з боржником про необхідність добровільного повернення боргу або його реструктуризації;

⁃ вирішення спору в судовому порядку;

⁃ примусове виконання судового рішення.

⁃ підготовка і подача в правоохоронні та контролюючі органи відповідних документів, заяв, скарг, на предмет проведення перевірки правомірності дій боржника щодо умисного неповернення заборгованості, його реального майнового стану, виявлення додаткового майна і активів які можуть бути передані для примусової реалізації з метою погашення заборгованості .

⁃ залучення засобів масової інформації, ініціювання журналістських розслідувань, а також контролюючих державних органів, контрагентів і навіть партнерів боржника з метою забезпечення негайного погашення їм дебіторської заборгованості.

            Крім того, в процесі роботи ми також перевіряємо матеріальний стан боржника; проводимо аналіз дебіторської заборгованості, а також контролюємо виконання рішення суду виконавчою службою.

            Багаторічний досвід роботи з проблемними активами, дозволяє нашим Клієнтам з мінімальними фінансовими і тимчасовими витратами вирішити подібні проблеми.

            Також фахівці володіють досвідом реструктуризації боргів та реалізації проблемних активів. Слід враховувати, що наявність рішення суду про стягнення заборгованості ще не означає повернення боргу. Наступним етапом є примусове виконання винесеного рішення, де здійснюється взаємодія з органами виконавчої служби, а також контроль за ходом виконавчого провадження.

%d0%bc%d1%96%d1%80%d1%96%d1%82%d0%b5%d0%ba

%d0%b1%d0%b5%d0%b7%d1%8b%d0%bc%d1%8f%d0%bd%d0%bd%d1%8b%d0%b9

685

иииии

Виникли додаткові питання? Для отримання консультації телефонуйте в Адвокатське об’єднання «Вишневий і Партнери»: + 38 (098) 000 2411 або пишіть: vyshnevyi.partners@gmail.com

Ми в соціальних мережах:

Facebook  https://www.facebook.com/Vyshnevyi.partners

Telegram  https://t.me/vyshnevyi

Instagram https://www.instagram.com/vyshnevyi.partners

Youtube https://www.youtube.com/channel/UC3Az6EVAf9brHkaSETZvI-A

Замовити консультацію

This post is also available in: Russian

Оставь свой E-mail,
чтобы скачать шаблон

Ваше имя

Телефон

Ваш e-mail

×

photo_2021-02-04_14-05-50_cr

Записаться на консультацию с Александром Вишневым

Это личное знакомство с Александром в течении 1-2 часов. В процессе общения Вы раскрываете суть проблемы, предоставляете необходимые документы для анализа и получаете ответы на вопросы.
Стоимость консультации — от 1 000 грн.

Ваше имя

Телефон

×

consultation 

Консультация

от 1 000 грн.

Это личное знакомство длительностью 1 час. Во время консультации Вы подробно описываете сложившуюся ситуацию, предоставляете необходимые документы для детального анализа и получаете ответы на вопросы, которые Вас интересуют.

×

consultation 

Брачный договор

от 2500 грн.

Заключение договора – один из наиболее удобных и эффективных способом достижения согласия между людьми. В договорном порядке можно разделить имущество, согласовать вопросы касательно воспитания ребенка и выплаты алиментов. Наибольшим плюсом этого процесса является то, что каждая из сторон имеет возможность контролировать ситуацию и принимать решения в равной доле.

×

consultation 

Медиация

от 5000 грн.

Семейная медиация – это способ мирного урегулирования конфликта между сторонами с помощью не заинтересованной стороны (медиатора – семейного адвоката). Адвокаты “Вишневый и Партнеры” обладают необходимыми знаниями и помогут Вам найти решение ситуации, которое подойдет обеим сторонам.

×

consultation 

Судебное урегулирование

от 10000 грн.

Если все-таки Вам не удалось достичь понимания с другой стороной, спор можно решить в судебном порядке. Адвокаты “Вишневый и партнеры” имеют 10-ти летний опыт представления интересов в суде, поэтому нам под силу вести дело любой сложности.

×