Адвокат по нерухомості

Будь-які угоди, що стосуються нерухомого майна, пов’язані з певними труднощами. Більшість громадян не розуміються в тонкощах законодавства, і тому можуть стати жертвою шахраїв або просто, не розібравшись, допустити помилки в оформленні документів. Щоб уникнути подібних проблем, грамотний адвокат у сфері нерухомості просто необхідний.

У адвокатському об’єднанні «Вишневий і Партнери» працюють фахівці різного профілю. Компанія має бездоганну репутацію, значний досвід врегулювання справ у мирному порядку, а також успішну судову практику.

0-02-04-5af59851e95a5ed39d3188d9db26fd7cacc7dfe7770b3f617266251450716fdb_65fd3557

У сферу послуг адвоката по нерухомості входить:

 • надання консультацій з питань нерухомого майна й оподаткування, пов’язаного з угодами цього роду;
 • підготовка висновків;
 • складання договорів при угодах з нерухомістю (купівля, продаж, оренда, обмін і інше.);
 • повний супровід правочинів;
 • представництво в суді;
 • захист інтересів клієнта під час прийняття ним участі у фонді фінансування будівництва;
 • допомога в узаконенні прибудов, перепланування, при виникненні житлових проблем (послуги ЖКГ, затоплення квартири і так далі);
 • залагодження питань щодо виселення, приватизації, інвестування в проекти будівництва

і багато що інше.

Адвокати компанії «Вишневий і Партнери» мають ґрунтовні знання законодавства і багаторічний досвід у спорах, пов’язаних з купівлею-продажем квартир, будинків і земельних ділянок, а також стягненні штрафів із забудовників. Це найбільш поширені проблеми, пов’язані з нерухомим майном. Також дуже часто виникають конфліктні ситуації у взаємовідносинах клієнтів і  агентств з нерухомості. Ці та інші питання успішно вирішуються за допомогою адвокатів по нерухомості.

Чому звертаються в об’єднання «Вишневий і Партнери»?

 • первинна консультація – безкоштовно!
 • дотримання конфіденційності;
 • демократичні ціни на послуги;
 • зручні схеми взаємодії;
 • висококваліфіковані фахівці різного профілю (авто-юристи, кримінальні адвокати, правозахисники у справах з розірвання шлюбу, трудовим справам, податковим спорам та інші).

Кожному клієнту надається попередня юридична консультація, і багато питань улагоджуються вже на цьому етапі. Якщо ви вирішите, що потребуєте послуг адвоката з нерухомості, ми укладемо договір, де будуть чітко вказані цілі і завдання юриста, за виконання яких він відповідає. При цьому гарантується максимальна сумлінність, відповідальність і компетентність.

Вартість консультації 1000 грн.

Заповніть форму і отримаєте консультацію безкоштовно!

Виникли додаткові питання? Для отримання консультації телефонуйте в Адвокатське об’єднання «Вишневий і Партнери»: + 38 (098) 000 2411 або пишіть: vyshnevyi.partners@gmail.com

Ми в соціальних мережах:

Facebook  https://www.facebook.com/Vyshnevyi.partners

Telegram  https://t.me/vyshnevyi

Instagram https://www.instagram.com/vyshnevyi.partners

Youtube https://www.youtube.com/channel/UC3Az6EVAf9brHkaSETZvI-A

Оставь свой E-mail,
чтобы скачать шаблон

Ваше имя

Телефон

Ваш e-mail

×

photo_2021-02-04_14-05-50_cr

Записаться на консультацию с Александром Вишневым

Это личное знакомство с Александром в течении 1-2 часов. В процессе общения Вы раскрываете суть проблемы, предоставляете необходимые документы для анализа и получаете ответы на вопросы.
Стоимость консультации — от 1 000 грн.

Ваше имя

Телефон

×

consultation 

Консультация

от 1 000 грн.

Это личное знакомство длительностью 1 час. Во время консультации Вы подробно описываете сложившуюся ситуацию, предоставляете необходимые документы для детального анализа и получаете ответы на вопросы, которые Вас интересуют.

×

consultation 

Брачный договор

от 2500 грн.

Заключение договора – один из наиболее удобных и эффективных способом достижения согласия между людьми. В договорном порядке можно разделить имущество, согласовать вопросы касательно воспитания ребенка и выплаты алиментов. Наибольшим плюсом этого процесса является то, что каждая из сторон имеет возможность контролировать ситуацию и принимать решения в равной доле.

×

consultation 

Медиация

от 5000 грн.

Семейная медиация – это способ мирного урегулирования конфликта между сторонами с помощью не заинтересованной стороны (медиатора – семейного адвоката). Адвокаты “Вишневый и Партнеры” обладают необходимыми знаниями и помогут Вам найти решение ситуации, которое подойдет обеим сторонам.

×

consultation 

Судебное урегулирование

от 10000 грн.

Если все-таки Вам не удалось достичь понимания с другой стороной, спор можно решить в судебном порядке. Адвокаты “Вишневый и партнеры” имеют 10-ти летний опыт представления интересов в суде, поэтому нам под силу вести дело любой сложности.

×