photo_2021-03-12_19-13-23

Адвокати АО “Вишневий і Партнери” не допустили скасування рішення за новоявленими обставинами, ухваленого на користь клієнта.

Між Комунальним підприємством “Київтранспарксервіс”, як єдиним оператором з паркування, та суб’єктом господарювання укладено договір на експлуатацію автостоянки.
Проте, власник приміщень у підземних гаражах, вважаючи себе і власником наземної автостоянки над ними, звернувся до суду, щоб припинити використання паркувального майданчика, визначеного для цієї мети Київською міською державною адміністрацією.
Господарським судом було відмовлено в задоволенні такого позову.
Однак, власник приміщень підземних гаражів цим не обмежився та скасував в адміністративному суді рішення, яким затверджено схему організації дорожнього руху на цій автостоянці.
Вважаючи судове рішення в адміністративній справі нововиявленою обставиною подав до господарського суду заяву за нововиявленими обставинами.
Справа дійшла до Верховного суду, який направив справу на новий розгляд до суду апеляційної інстанції.
Північний апеляційний господарський суд вказав, що не можуть бути визнані нововиявленими викладені в іншій справі висновки суду щодо обставин справи. Власник підземних гаражів не довів порушення своїх прав, зокрема права власності або користування автостоянкою або земельною ділянкою. Водночас, в адміністративній справі не вирішувалося питання про право, оскільки відповідною компетенцією адміністративний суд не наділений.
Таким чином, визнання недійсним рішення Департаменту транспортної інфраструктури, яким затверджено схему організації дорожнього руху на автостоянці, не спростовує висновків щодо не доведеності власником підземних гаражів права власності або користування автостоянкою або земельною ділянкою.photo_2021-03-12_19-17-37
На підставі вказаного Північний апеляційний господарський суд не встановив нововиявлених обставин та залишив без змін судове рішення, яким відмовлено у припиненні використання автостоянки.
Представництво інтересів у справі здійснювала адвокат Сабадин Алла.

Якщо у Вас виникли додаткові питання для отримання консультації телефонуйте в Адвокатське об’єднання «Вишневий і Партнери»: + 38 (098) 000 2411 або пишіть: vyshnevyi.partners@gmail.com

Ми в соціальних мережах:

Facebook  https://www.facebook.com/Vyshnevyi.partners

Telegram  https://t.me/vyshnevyi

Instagram  https://www.instagram.com/vyshnevyi.partners/

Youtube https://www.youtube.com/channel/UC3Az6EVAf9brHkaSETZvI-A

Оставь свой E-mail,
чтобы скачать шаблон

Ваше имя

Телефон

Ваш e-mail

×

photo_2021-02-04_14-05-50_cr

Записаться на консультацию с Александром Вишневым

Это личное знакомство с Александром в течении 1-2 часов. В процессе общения Вы раскрываете суть проблемы, предоставляете необходимые документы для анализа и получаете ответы на вопросы.
Стоимость консультации — от 1 000 грн.

Ваше имя

Телефон

×

consultation 

Консультация

от 1 000 грн.

Это личное знакомство длительностью 1 час. Во время консультации Вы подробно описываете сложившуюся ситуацию, предоставляете необходимые документы для детального анализа и получаете ответы на вопросы, которые Вас интересуют.

×

consultation 

Брачный договор

от 2500 грн.

Заключение договора – один из наиболее удобных и эффективных способом достижения согласия между людьми. В договорном порядке можно разделить имущество, согласовать вопросы касательно воспитания ребенка и выплаты алиментов. Наибольшим плюсом этого процесса является то, что каждая из сторон имеет возможность контролировать ситуацию и принимать решения в равной доле.

×

consultation 

Медиация

от 5000 грн.

Семейная медиация – это способ мирного урегулирования конфликта между сторонами с помощью не заинтересованной стороны (медиатора – семейного адвоката). Адвокаты “Вишневый и Партнеры” обладают необходимыми знаниями и помогут Вам найти решение ситуации, которое подойдет обеим сторонам.

×

consultation 

Судебное урегулирование

от 10000 грн.

Если все-таки Вам не удалось достичь понимания с другой стороной, спор можно решить в судебном порядке. Адвокаты “Вишневый и партнеры” имеют 10-ти летний опыт представления интересов в суде, поэтому нам под силу вести дело любой сложности.

×