img_20210624_09321311

Наклали арешт на майно, відчужене під час розгляду заяви про забезпечення позову

Позивач звернувся з позовною заяву про визнання договорів удаваними та переведення прав та обов’язків покупця на себе.

Після подання позову з’ясувалось, що оголошення про продаж спірного будинку вже розміщено в мережі Інтернет.

У зв’язку з цим було невідкладно подано заяву про забезпечення позову щодо накладення арешту на вказане майно. img_20210624_093204

Суддя, який розглядав заяву про забезпечення позову, має практику виклику сторін у судове засідання для з’ясування всіх обставин. І розгляд даної заяви не став виключенням.

Однак, після того, як відповідач дізнався про заяву про забезпечення позову, відразу на наступний день після першого судового засідання, відчужив спірне майно.

Ця обставина була з’ясована вже  під час наступного судового засідання. При цьому, представник відповідача, який прибув у судове засідання, повідомив суду, що жодної інформації про відчуження майна йому не відомо. «Новина» про відчуження майна під час розгляду заяви про накладення арешту неабияк як всіх «здивувала».  Головуючий суддя для з’ясування і встановлення всіх обставин даної справи навіть  визнав обов’язковою явку самої відповідачки у судове засідання.

Доводи про небезпідставність вимог позивача щодо накладення арешту підтвердились під час розгляду заяви, оскільки сама відповідач вже вчинила дії по відчуженню спірного майна.photo_2021-06-25_08-42-56

Тому Суд заслухавши доводи сторони позивача та пояснення відповідача щодо продажу спірного майна, прийшов до висновку про накладення арешту при умовах, що його власником вже є третя особа, оскільки дійсно існують об’єктивні підстави вважати, що домоволодіння може бути відчужено і надалі за ланцюгом договорів, що значно ускладнить його повернення у разі задоволення позову позивача.

photo_2021-06-24_17-17-30 photo_2021-06-24_17-17-32

Оставь свой E-mail,
чтобы скачать шаблон

Ваше имя

Телефон

Ваш e-mail

×

photo_2021-02-04_14-05-50_cr

Записаться на консультацию с Александром Вишневым

Это личное знакомство с Александром в течении 1-2 часов. В процессе общения Вы раскрываете суть проблемы, предоставляете необходимые документы для анализа и получаете ответы на вопросы.
Стоимость консультации — от 1 000 грн.

Ваше имя

Телефон

×

consultation 

Консультация

от 1 000 грн.

Это личное знакомство длительностью 1 час. Во время консультации Вы подробно описываете сложившуюся ситуацию, предоставляете необходимые документы для детального анализа и получаете ответы на вопросы, которые Вас интересуют.

×

consultation 

Брачный договор

от 2500 грн.

Заключение договора – один из наиболее удобных и эффективных способом достижения согласия между людьми. В договорном порядке можно разделить имущество, согласовать вопросы касательно воспитания ребенка и выплаты алиментов. Наибольшим плюсом этого процесса является то, что каждая из сторон имеет возможность контролировать ситуацию и принимать решения в равной доле.

×

consultation 

Медиация

от 5000 грн.

Семейная медиация – это способ мирного урегулирования конфликта между сторонами с помощью не заинтересованной стороны (медиатора – семейного адвоката). Адвокаты “Вишневый и Партнеры” обладают необходимыми знаниями и помогут Вам найти решение ситуации, которое подойдет обеим сторонам.

×

consultation 

Судебное урегулирование

от 10000 грн.

Если все-таки Вам не удалось достичь понимания с другой стороной, спор можно решить в судебном порядке. Адвокаты “Вишневый и партнеры” имеют 10-ти летний опыт представления интересов в суде, поэтому нам под силу вести дело любой сложности.

×